Nestrādā caurlaižu automāti Priedainē pie iebraukšanas Jūrmalā
Publicēts: ceturtdiena, 25.jūnijs, 2020
Kategorija: Sabiedrība

Šodien līdz plkst.15 pie iebraukšanas Jūrmalā Priedaines caurlaižu postenī caurlaižu automātos nevar iegādāties caurlaides elektrības atslēguma dēļ. Braucēji aicināti caurlaides iegādāties elektroniski: portālā www.visitjurmala.lv, ar “Mobilly”, “Citadele” vai "Riga Card" aplikāciju starpniecību. Tāpat nodevu var samaksāt caurlaižu iegādes automātos četrās vietās pilsētā. 

image

Caurlaižu iegādes automāti pilsētā: pie lielveikala “Rimi” Lielupē, pie Dzintaru koncertzāles, Majoru stāvlaukumā un pie Dubultu stacijas. Iebraukšanas maksa Jūrmalā ir 2 eiro. Autostāvvietas Jūrmalas pilsētas teritorijā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, ir bez maksas, izņemot privātās autostāvvietas.

 

Par caurlaidi var samaksāt arī pēc iebraukšanas pilsētā, tikai jāievēro, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai tajā datumā, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā līdz plkst.23:59, vai pirms tam. Ar vienu dienas caurlaidi īpaša režīma zonā var iebraukt neierobežotu reižu skaitu tajā datumā, kuram caurlaide iegādāta. Svarīgi atcerēties, ka, iegādājoties caurlaidi, precīzi jānorāda transportlīdzekļa reģistrācijas numurs. Caurlaide derīga tikai konkrētam transportlīdzeklim, kura reģistrācijas numurs ir norādīts, pērkot caurlaidi.

 

Lai neaizmirstu iegādāties caurlaidi, ir iespējams pieteikties atgādinājuma saņemšanai e-pastā. Ja transportlīdzeklis būs iebraucis Jūrmalā un tam nebūs iegādāta caurlaide, piereģistrētajā e-pastā tās pašas dienas vakarā laikā no plkst.19.00 līdz plkst.23.30 tiks nosūtīts atgādinājums, lai varētu paspēt iegādāties caurlaidi un nebūtu jāsaņem sods. Pieteikties atgādinājuma saņemšanai var mājaslapā www.jurmala.lv sadaļā “Caurlaides”.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE