Jūnijā sāks Dubultu un Zigfrīda Meierovica prospekta pārbūvi
Publicēts: otrdiena, 8.jūnijs, 2021
Kategorija: Sabiedrība

Jūnijā tiks sākta Dubultu un Zigfrīda Meierovica prospekta pārbūve. Būvdarbi tiks veikti posmā no Pils laukuma līdz Baznīcas ielai. Būvdarbu laikā būs satiksmes ierobežojumi, kā arī būvdarbu zonā tiks pārcelta sabiedriskā transporta pieturvieta – par izmaiņām un satiksmes ierobežojumiem informēsim pirms būvdarbu sākuma.

image

Būvprojekta iecere attēlota ilustratīvi. 

Pārbūvējot Dubultu satiksmes mezglu, tiks būtiski uzlabota Zigfrīda Meierovica prospekta caurlaides spēja, nodrošinot brīvu satiksmes plūsmu pilnā maģistrālās ielas šķērsgriezumā – pa divām braukšanas joslām gan virzienā uz Rīgu, gan virzienā uz Sloku un Kauguriem.

 

Pārbūvēs arī šobrīd grūti pārredzamo krustojumu ar Baznīcas ielu, savukārt krustojumā ar Pils ielu tiks izbūvēta papildjosla kreisā pagrieziena veikšanai. Veidojot loģisku satiksmes organizācijas risinājumu, mainīsies šobrīd ierastā satiksmes organizācija. Baznīcas iela posmā no Rūdolfa Blaumaņa ielas līdz Dubultu prospektam plānota kā vienvirziena iela, savukārt nobrauktuvei no Dubultu prospekta uz Rūdolfa Blaumaņa ielu paredzēts mainīt braukšanas virzienu.

 

Projektā iecerēta arī autostāvvietu izbūve gar skvēru un pie stacijas. Stāvvietas plānots veidot ar perpendikulāro novietojumu gar brauktuvi, paredzot arī vietas automašīnu novietošanai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Satiksmes drošībai Baznīcas ielas un Pils ielas krustojumos paredzēts izbūvēt luksoforus. Pārbūvētas tiks arī autobusu pieturvietas, pārceļot tās tuvāk krustojumam ar Pils ielu.

 

Uzlabojot satiksmes organizāciju, paredzēta arī piegulošās teritorijas infrastruktūras – gājēju ietves un veloceliņa – uzlabošana.

 

Ņemot vērā laika apstākļus ziemas sezonā, būvdarbus ir plānots pabeigt līdz nākamā gada martam.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2021
PILSĒTAS KARTE