Jaunumi
image
19. jūnijā sabiedriskais transports kursē pēc darba dienu kustības saraksta

Sestdien, 19. jūnijā, Jūrmalas pilsētas sabiedriskais transports kursē pēc darba dienu kustības saraksta. 

sestdiena, 19.jūnijs, 2021
image
Trauksmes sirēnu pārbaude

2021. gada 28 .jūnijā laikā no plkst. 10.00 līdz plkst.10.20 uz 3 minūtēm Jūrmalas pilsētā tiks iedarbinātas civilās aizsardzības trauksmes sirēnas ar mērķi pārbaudīt civilās aizsardzības trauksmes sirēnu tehnisko gatavību un skaņas signāla dzirdamību.

sestdiena, 19.jūnijs, 2021
image
Par plānotajiem būvdarbiem brīvdienās un svētku dienās

Informējam, ka projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība IV kārta”  būvdarbus plānots veikt arī brīvdienās, 2021.gada 20., 25. un 26.jūnijā.

piektdiena, 18.jūnijs, 2021
image
Cilvēkiem ar invaliditāti Jūrmalā pieejams inventārs atpūtai pludmalē

Iedzīvotājiem ar invaliditāti, arī dažādiem funkcionāliem vai līdzsvara traucējumiem, Kauguru un Jaunķemeru pludmalē bez maksas ir pieejams atpūtas inventārs aktīvai atpūtai – tandēmriteņi, trīsriteņi un peldrati, kā arī sauļošanās krēsli.

ceturtdiena, 17.jūnijs, 2021
image
Lielupes pļavas arī šovasar noganīs govis

Dabas liegumā “Lielupes grīvas pļavas” no Siguldas pļavām ieradušās desmit Latvijas Dabas fonda mobilā ganāmpulka govis, lai noganītu mūsu palieņu pļavas dabiskā veidā.

ceturtdiena, 17.jūnijs, 2021
image
16.jūnijā notiks tiešsaistes domnīca "Labā prakse videi draudzīga sabiedriskā transporta ieviešanā"

16. jūnijā plkst. 11.00 pašvaldību pārstāvji pārrunās līdz šim paveikto videi draudzīga transporta ieviešanā un diskutēs par nākamajiem soļiem labās prakses turpināšanā Latvijas pilsētās.

otrdiena, 15.jūnijs, 2021
image
Kur Jūrmalā vakcinēties pret Covid-19

Vakcinācija visā Latvijā turpinās, un tagad ikviens Latvijas iedzīvotājs var pieteikties saņemt vakcīnu, izvēloties konkrētu vakcinācijas vietu un laiku vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989, vai zvanot vai jautājot savam ģimenes ārstam.

otrdiena, 15.jūnijs, 2021
image
Ķemeru ūdenstornis un Mellužu estrāde – maršrutā “Atrastā Latvija”

Aicinot epidemioloģiski drošā veidā apmeklēt no jauna izveidotos un atjaunotos teju 60 kultūras un dabas mantojuma objektus visā Latvijā, Kultūras ministrija izveidojusi informatīvo kampaņu un spēli “Atrastā Latvija”. Maršrutā iekļauti arī divi Jūrmalas pilsētas objekti – Ķemeru ūdenstornis un Mellužu estrāde.

otrdiena, 15.jūnijs, 2021
image
Jūrmalnieci sveic simt gadu jubilejā

4. jūnijā jūrmalniecei Anetei Mirdzai Strautiņai apritēja simts gadu. Viņas dzīvesstāsts varētu būt pielīdzināms mūsu valsts vēsturei – piedzīvots it viss: pirmās brīvvalsts gadi, Otrais pasaules karš, padomju varas laiks, atmoda, atgūtā Latvijas brīvība.

pirmdiena, 14.jūnijs, 2021
image
Sāk Dubultu satiksmes mezgla pārbūvi

Satiksmes organizācijas uzlabošanai sākta Dubultu prospekta un Zigfrīda Meierovica prospekta pārbūve pie Dubultu stacijas. Būvdarbus veiks posmā no Pils laukuma līdz Baznīcas ielai.

pirmdiena, 14.jūnijs, 2021
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2021
PILSĒTAS KARTE