image
CEV Eiropas čempionāta spēles no Majoru pludmales pārceltas uz Mārupi

Šodien, 18. septembrī, CEV Eiropas čempionāta spēles no Majoru pludmales pārceltas uz Ruukki Pludmales centru Mārupē, kur iekārtoti 4 āra laukumi turnīra vajadzībām. Drošības apsvērumu dēļ šīs spēles paredzētas bez skatītājiem.

piektdiena, 18.septembris, 2020
image
Eiropas čempionāts pludmales volejbolā: visas 17. septembra spēles ir atceltas

Latvijas Volejbola federācija informē, ka nepiemērotu laikapstākļu un drošības apsvērumu dēļ šodien, 17. septembrī, CEV Eiropas čempionāta visas spēles ir atceltas un šobrīd tiek veiktas izmaiņas spēļu grafikā.

ceturtdiena, 17.septembris, 2020
image
Jūrmalā notiek Eiropas čempionāts pludmales volejbolā

15.septembrī oficiāli atklāts Eiropas čempionāts pludmales volejbolā, kas līdz 20.septembrim norisināsies Majoru pludmalē. Šis ir lielākais un nozīmīgākais šī gada pludmales volejbola turnīrs pasaulē, kas vienuviet pulcēs visus labākos Eiropas pludmales volejbola vīru un sieviešu duetus, ieskaitot pašmāju pludmales volejbola zvaigznes.

trešdiena, 16.septembris, 2020
image
Noslēgušās atklātās senioru sacensības galda tenisā.

Pirmajās septembra brīvdienās Lapmežciema sporta hallē notika ikgadējās senioru sporta biedrības “Jūrmala” atklātās senioru sacensības galda tenisā.

image
Jūrmalas Sporta skola uzņem jaunus audzēkņus

Jūrmalas Sporta skola, uzsākot 2020./2021. mācību gadu, uzņem audzēkņus 11 sporta veidos – basketbolā, burāšanā, džudo, handbolā, hokejā, mākslas vingrošanā, vieglatlētikā, volejbolā, futbolā, regbijā un peldēšanā.

otrdiena, 8.septembris, 2020
image
Jūrmala uzņem gada vērienīgāko volejbola notikumu – CEV Eiropas čempionātu pludmales volejbolā

No 15. līdz 20.septembrim Majoru pludmalē norisināsies šī gada nozīmīgākais volejbola notikums pasaulē – CEV Eiropas čempionāts pludmales volejbolā, kas Majoru pludmalē pulcēs lielu daļu šī brīža labākos vīriešu un sieviešu duetus. Ar Jūrmalas iedzīvotāja karti 20% atlaide turnīra biļetēm. 

ceturtdiena, 3.septembris, 2020
image
Aicinām pieteikties Jūrmalas pilsētas atklātajā čempionātā basketbolā vīriešiem

19. septembrī sāksies Jūrmalas atklātais amatieru basketbola čempionāts vīriešiem. Ik gadu turnīrā piedalās caurmērā 12 komandas no pilsētas un tās tuvākās apkārtnes.

trešdiena, 2.septembris, 2020
image
Jūrmalas maratonā spraigā finišā uzvar Ivars Milužs

Svētdien, 30. augustā, pie Dzintaru koncertzāles norisinājās Jūrmalas velomaratons, kur garākajā – ISOSTAR Tautas distancē – pēc distancē pavadītām 39 minūtēm un 55 sekundēm uzvaru sprintā izcīnīja Ivars Milužs (Velo+ Bottari Baltic) un starp sievietēm ātrākā bija Olga Zaharova (Velo+ Bottari Baltic).

trešdiena, 2.septembris, 2020
image
Noslēdzies starptautiskais bērnu un jauniešu šaha turnīrs “Rudaga – Kaissa 2020”

Starptautiskais bērnu un jauniešu šaha turnīrs “Rudaga – Kaissa 2020” pulcēja vairāk nekā 150 jaunos šahistus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Francijas un Krievijas.

trešdiena, 26.augusts, 2020
image
Vērienīgākais šī gada pludmales volejbola notikums Eiropā: septembrī Jūrmalā pulcēsies labākie Eiropas pludmales volejbolisti

Jau pēc nepilna mēneša, no 15. līdz 20. septembrim, Jūrmalā norisināsies Eiropas čempionāts pludmales volejbolā un to droši var saukt par lielāko un nozīmīgāko šī gada volejbola notikumu pasaulē.

pirmdiena, 24.augusts, 2020
Ielādēt vairāk