image
Lielmeistars Guntis Valneris pasaules čempionātā iegūst bronzas medaļu

No šī gada 15.septembra līdz 3.oktobrim Kotdivuāras galvaspilsētā Jamusukro norisinājās pasaules čempionāta finālturnīrs starptautiskajā dambretē pēc riņķa sistēmas. Vienīgais Latvijas pārstāvis šajā visprestižākajā dambretes pasākumā bija lielmeistars Guntis Valneris.

piektdiena, 11.oktobris, 2019
image
Pēc 24 gadiem Jūrmalai sava sieviešu basketbola komanda

Ar Jūrmalas pašvaldības atbalstu 2019.–2020. gada sezonā Latvijas–Igaunijas Sieviešu basketbola līgā un Latvijas sieviešu basketbola čempionātā startēs Jūrmalas komanda. Jūrmalas pirmā mājas spēle plānota 23. oktobrī plkst. 19.00 Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē.

otrdiena, 8.oktobris, 2019
image
“NEGUSS” karatisti no Igaunijas atgriežas mājup ar 1. vietu kopvērtējumā

Aizvadītajā sestdienā, 5. oktobrī, norisinājās starptautiskās karatē sacensības “Tallin Open 2019”. Šogad sacensības pulcēja vairāk nekā 400 dalībnieku no Igaunijas, Lietuvas, Latvijas, Somijas, Baltkrievijas, Indijas un Krievijas. Ar izcīnītām 7 zelta medaļām, 4 sudraba un 2 bronzas medaļām sporta klubs “Neguss” ieguva  1.vietu starp 38 karatē klubiem.

pirmdiena, 7.oktobris, 2019
image
Majoru pludmalē norisināsies Jūrmalas MTB velomaratons

6. oktobrī Majoru pludmalē norisināsies tradicionālais Jūrmalas MTB velomaratons, kas vienuviet pulcēs gan profesionālus riteņbraucējus, gan lielus un mazus aktīvā dzīvesveida piekritējus. Ikviens ir aicināts izmēģināt spēkus kādā no četrām MTB riteņbraukšanas distancēm, pavadot sportisku svētdienu Jūrmalā.

Ar Jūrmalas iedzīvotāja karti dalība ir bez maksas.

trešdiena, 2.oktobris, 2019
image
Aizvadīts sezonas pirmais karate turnīrs Latvijā – “Jūrmalas Kauss 2019”

28. septembrī Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē notika 18.atklātās starptautiskās karatē sacensības “Jūrmalas kauss – 2019”. Sacensībās piedalījās 289 sportisti no 22 klubiem.

pirmdiena, 7.oktobris, 2019
image
Jūrmalas handbolisti “Jūrmalas Sports” gatavi startam virslīgā

Jūrmalas handbola komanda “Jūrmalas Sports” arī šogad startēs SynotTip handbola virslīgā. Par komandas starpsezonu, pārmaiņām un mērķiem jaunajā sezonā stāsta galvenais treneris Ivars Dumarāns.

ceturtdiena, 19.septembris, 2019
image
Jūrmalnieki A. Kraukļa turnīrā trešie

VEF Basketbola skola jau 28. reizi rīkoja Alfrēda Kraukļa piemiņas turnīru basketbolā zēniem un meitenēm. 

trešdiena, 18.septembris, 2019
image
Valters Zviedris dominē Latvijas kartinga čempionāta noslēdzošajā posmā Jelgavā

7. septembrī Jelgavas kartodromā “Rullītis” tika aizvadīts šī gada Latvijas kartinga čempionāta un “Pro-Kart” kausa pēdējais, sestais posms. Uz šo posmu, kā jau ierasts, bija ieradušies gandrīz 200 sportisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un pat sportisti no Austrijas un Norvēģijas.

trešdiena, 18.septembris, 2019
image
Lijcs kļūst par pieckārtējo Pasaules vicečempionu Formulā 4

Ir aizvadīta spraiga atrumlaivu sacīkšu sezona, lai noteiktu pasaules čempiona titulu. Šogad pasaules ātrākie piloti sacentās četros posmos – divos Somijā un divos Itālijā. 

otrdiena, 17.septembris, 2019
image
Karatisti jauno sacensību sezonu sāk Ungārijā

14.–15.septembrī Ungārijā, Budapeštā notika viens no lielākajiem karatē WKF (olimpiskais karatē) turnīriem Eiropā – “Budapest Open 2019”. Šogad turnīrs pulcēja gandrīz 2000 dalībnieku no 36 valstīm.

otrdiena, 17.septembris, 2019
Ielādēt vairāk