Jaunumi
image
U-9 un U-10 komandas "Uzvarētāju kausā" izcīna 2.vietu

Jūrmalas Sporta skolas divas futbola komandas U-9 un U-10  nedēļas nogalē 13.–15.septembrī Tukumā piedalījās futbola turnīrā  “Uzvarētāju Kauss”.

 

 

pirmdiena, 16.septembris, 2019
image
Dzintaros notiks košākais rudens skrējiens Latvijā – “Electric Run Jūrmala”

28. septembrī Jūrmalā Dzintaros norisināsies košākais rudens skrējiens – “Electric Run Jūrmala”, kurā dalībniekiem 5 km distances laikā būs iespēja piedzīvot pozitīvas emocijas LED gaismā un mūzikas skaņās. Ar Jūrmalas iedzīvotāja karti dalība skrējienā ir bez maksas.

piektdiena, 13.septembris, 2019
image
Basketbola klubs “Jūrmala” gatavojas jaunajai sezonai

Basketbola klubs “Jūrmala” (BK “Jūrmala/Betsafe”), gatavojoties jaunajai Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas čempionāta 2019./2020. gada sezonai, ir pabeidzis komplektēt komandu, un sportisti uzsākuši treniņus.

ceturtdiena, 12.septembris, 2019
image
Aicinām pieteikt dalību jaunajai sezonai Jūrmalas pilsētas atklātajā čempionātā basketbolā vīriešiem

Oktobra vidū sāksies tradicionālais Jūrmalas atklātais amatieru basketbola čempionāts vīriešiem, kurā ik gadu piedalās caurmērā 12 pilsētas un tās tuvākās apkārtnes komandas.

ceturtdiena, 12.septembris, 2019
image
Lijcs uzvar pasaules čempionāta posmā Itālijā

Pasaules čempionāta noslēdzošie divi posmi tika aizvadīti Itālijas pilsētā Viverone. 

otrdiena, 10.septembris, 2019
image
Jūrmalas Sporta skola uzsāk jauno mācību gadu

Jūrmalas Sporta skola uzsākot jauno 2019./2020. mācību gadu, atskatās uz paveikto iepriekšējā sezonā un uzņem jaunus audzēkņus šajā mācību gadā.

otrdiena, 10.septembris, 2019
image
Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš triumfēja Pasaules tūres trīszvaigžņu posmā Majoru pludmalē

Svētdien, 25. augustā, Pasaules tūres triju zvaigžņu posmā Jūrmalā Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš ar 2-0 (23:21, 21:14) pieveica Igaunijas pāri Kusti Nolvaku/Martu Tīsāru, tādējādi kļūstot par zelta medaļu ieguvējiem.

pirmdiena, 26.augusts, 2019
image
Jūrmalas pašvaldība aicina iesniegt projektu pieteikumus sporta pasākumu, klubu un individuālo sportistu atbalstam 2020.gadā

Līdz 15. septembrim var iesniegt sporta projektu pieteikumus un pretendēt uz nepieciešamā līdzfinansējuma saņemšanu 2020. gadam Jūrmalai raksturīgu un nozīmīgu sporta pasākumu īstenošanai, kā arī Jūrmalas sporta organizāciju, to pārstāvēto komandu un individuālo sportistu (jūrmalnieku) atbalstam. 

ceturtdiena, 22.augusts, 2019
image
Valters Zviedris debitē TCR klasē ar pasaules līmenim atbilstošu tehniku

Astoņpadsmitgadīgais Jūrmalas autosportists, pieckārtējs Latvijas čempions kartingā un Latvijas sporta meistars Valters Zviedris piedzīvojis spilgtu debiju ar pasaules līmeņa TCR autošosejas spēkratu – 340Zs jaudīgu “Cupra TCR-DSG” sporta auto. 

otrdiena, 20.augusts, 2019
image
Jūrmalas meitenes Latvijas basketbola izlasēs

Jūrmalas Sporta skolas basketbola nodaļas meitenes veiksmīgi pārstāv Latviju valsts izlasēs.

otrdiena, 20.augusts, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
septembris 2019
PILSĒTAS KARTE