Jaunumi
image
Video: Ātrumlaivu pilots Lijcs ar aizvērtām acīm izjauc dzinēju

Jūrmalnieks, Latvijas ūdens motorsportists Ņikita Lijcs, kurš startē pasaules čempionāta "Formula 4" (F-4) klasē, izaicinājis sevi "aklajā" dzinēja izjaukšanas pārbaudījumā.

trešdiena, 1.jūlijs, 2020
image
Majoros notiks Latvijas pludmales volejbola čempionāta otrais posms

No 17. līdz 19. jūlijam Jūrmalas pludmales centrā notiks otrais Latvijas čempionāta pludmales volejbolā “Ergo open  2020” posms, kurā piedalīsies Latvijas labākie pludmales volejbola vīriešu un sieviešu pāri, Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, gan Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs, gan Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kā arī kaimiņvalstu spēlētāji no Igaunijas un Lietuvas.

pirmdiena, 29.jūnijs, 2020
image
Desmitie Jūrmalas skriešanas svētki izziņo norises laiku un atver reģistrāciju

Šogad jau 10. reizi notiks Jūrmalas skriešanas svētki, kas norisināsies 27. septembrī. Pieaugušajiem un bērniem būs iespēja sacensties vairākās skriešanas un nūjošanas distancēs, kā arī piedalīties virknē izklaidējošu pasākumu. Jūrmalniekiem dalība pasākumā būs bez maksas, taču visi interesenti jau laikus aicināti reģistrēties mājaslapā maratoni.lv.

 

 

image
Aicina jauniešus uz bezmaksas treniņiem pludmales volejbolā

Bērni un jaunieši vecumā no 9 līdz 18 gadiem tiek aicināti pieteikties bezmaksas treniņiem pludmales volejbolā. Pirmās nodarbības jau 10. jūnijā Jūrmalas pludmale centrā. 

pirmdiena, 8.jūnijs, 2020
image
Jūrmalas pilsētas pludmales gatavas peldsezonai

Gatavojoties vasarai, Jūrmalas pilsētas 24 kilometrus garā pludmale ir labiekārtota atpūtai – izvietoti pludmales soli, atkritumu tvertnes un labierīcības, darbu sākušas vairākas kafejnīcas jūras krastā. Intensīvākā režīmā pludmalēs darbu turpina Glābšanas dienests, kas atpūtniekus aicina ievērot noteiktās drošības prasības un noteikumus.

trešdiena, 27.maijs, 2020
image
Aicina apmeklēt bezmaksas SUP fitnesa nodarbības

Lai veicinātu jūrmalnieku aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, Jūrmalā no maija līdz pat septembrim tiks rīkotas bezmaksas SUP fitnesa nodarbības. Lielās interesesntu atsaucības dēļ šobrīd pieteikšanās ir apturēta. 

trešdiena, 27.maijs, 2020
image
Jūrmalas Sporta skola atsāk treniņus

Jūrmalas Sporta skola atsākusi treniņus klātienē, ievērojot noteiktos piesardzības pasākumus.

piektdiena, 15.maijs, 2020
image
Apmeklētājiem atvērts Majoru sporta laukums un pilsētas stadions Slokā

Atbilstīgi valdības pieņemtajiem lēmumiem par sporta norises vietām, no 12. maija iedzīvotājiem aktīvai atpūtai ir pieejams Majoru sporta laukums un Jūrmalas pilsētas stadions “Sloka”.

trešdiena, 13.maijs, 2020
image
Apstiprināts Jūrmalas pilsētas Sporta un aktīvās atpūtas attīstības plāns

Jūrmalas pilsētas domes sēdē 23. aprīlī tika apstiprināts Jūrmalas pilsētas Sporta un aktīvās atpūtas attīstības plāns 2020.–2026. gadam. Tas nosaka attīstības mērķus, prioritātes, uzdevumus un turpmāko rīcības plānu sporta un aktīvās atpūtas nozares attīstībai Jūrmalas pilsētā.

ceturtdiena, 7.maijs, 2020
image
IN MEMORIAM. Ināra Meļņičenko

Ināra Meļņičenko (02.02.1942. – 15.04.2020.) Jūrmalas Sporta skolas mākslas vingrošanas horeogrāfijas trenere.

Ināra Meļņičenko Jūrmalā strādāja no 1984.gada.  Savu darbu Jūrmalas Sporta  skolā  kā horeogrāfe viņa turpināja līdz 2020.15.aprīlim.

pirmdiena, 20.aprīlis, 2020
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE