Jūrmalā pirmo reizi notiks Latvijas čempionāta virslīgas spēle regbijā
Publicēts: pirmdiena, 11.septembris, 2017
Kategorija: Sports
Autors: Kristians Avotiņš

Sestdien, 16. septembrī, pirmo reizi Jūrmalas pilsētas stadionā tiks aizvadīta regbija spēle – plkst. 15.00 regbija klubs "Jūrmala" uzņems viesus no Rīgas – "LMT/Eži" vienību.

image

Pēc Latvijas čempionāta virslīgas regulārās sezonas komandas dalās divos četriniekos, kuri savā starpā izspēlē apļa turnīru, līdzi ņemot punktus, kas iegūti četrinieka savstarpējās spēlēs (šobrīd abas komandas – regbija klubs "Jūrmala" UN "LMT/Eži" – tabulā ieņem trešo un ceturto vietu, augstāku ailīti ieņemot "ežiem").

 

Regbija klubs “Jūrmala” savu darbību uzsāka 2010. gadā. No 2013. gada regbija sekcijas darbojas Jūrmalas sporta centrā un tagad Jūrmalas sporta skolā. Pirmo reizi ar vīriešu komandām klubs startēja 2013. gadā, kad piedalījās Latvijas čempionātā regbijā 7, bet regbijā 15 pirmo reizi startēja 2015. gadā apvienotā komandā ar LLU.

 

Lai gan tālajā 1979. gadā Jūrmalas pilsētā tika aizvadīta regbija spēle, tā notika PSRS čempionāta ietvaros un ar citu pilsētu komandu dalību. Līdz šim Jūrmalas pilsētā ir aizvadīti dažādi starptautiski pludmales regbija turnīri, regbija 7 sacensības un jaunatnes spēles, bet pirmo reizi pilsētas centrālajā stadionā tiks aizvadīta regbija 15 spēle.
 

Ieejas biļete uz spēli maksā 1 eiro.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2018
PILSĒTAS KARTE