9. jūnijā norisināsies Jūrmalas velomaratons
Publicēts: pirmdiena, 14.maijs, 2018
Kategorija: Sports

9.jūnijā notiks tradicionālais Jūrmalas velomaratons, kas ir viens no lielākajiem tautas sporta pasākumiem Latvijā, kas pulcē tūkstošiem dalībnieku. Reģistrēties velomaratonam var līdz 7.jūnijam, kā arī sacensību dienā klātienē.

image

Jūrmalas velomaratonā būs pieejamas trīs šosejas riteņbraukšanas distances, to skaitā “Green Motors” tautas distance,  1A.LV 15 km Ģimenes brauciens, kā arī LEGO Bērnu distances (500-1000m) bērniem līdz 12 gadu vecumam. Bērnu distancēs drīkst piedalīties arī ar skrejriteņiem un trīsriteņiem.

 

„Lai gan velomaratonā ir distances dažādiem sagatavotības līmeņiem, Ģimenes un Bērnu distances ir nemainīgi populārākās un pulcē simtiem dalībnieku. Vecāki izmanto to kā iespēju aktīvi pavadīt laiku un mudināt bērnus sportot svaigā gaisā, rādot labu piemēru, sportojot kopā ar mazajiem. Šajās distancēs noteicošais ir pozitīva pieredze, nevis sacensību gars. Ir milzīgs prieks redzēt katru gadu aizvien vairāk bērnu un jauniešu mazajās distancēs, kuriem viņu pirmā medaļa būs milzīgs lepnums par paveikto,” pauž pasākuma organizators Kaspars Tupiņš.

 

Bērnu uzmanību noteikti piesaistīs LEGO bērnu izklaides centrs, kur bez maksas visas dienas garumā varēs pēc sirds patikas izspēlēties ar LEGO modeļiem. LEGO tēli bērnus izklaidēs ar dažādiem konkursiem un jautriem foto mirkļiem. Katru dalībnieku finišā iepriecināsim ar īpašām Jūrmalas pilsētas piemiņas medaļām.

 

Arī šogad ir izstrādātas īpašas pasākuma piemiņas velo formas, ko iespējams pasūtīt, veicot reģistrāciju.

 

Reģistrēties Jūrmalas velomaratonam var elektroniski mājas lapā www.baltijasmaratoni.lv līdz 7.jūnijam (ieskaitot), kā arī sacensību dienā klātienē.

Jūrmalas velomaratonu organizē Baltijasmaratoni.lv, aicina Jūrmalas pilsēta. 

IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2018
PILSĒTAS KARTE