Jūrmalas Sporta skola aicina savā pulkā jaunos sportistus
Publicēts: pirmdiena, 3.septembris, 2018
Kategorija: Sports

Bērni un jaunieši, kas vēlas izkopt savu stāju, attīstīt fiziskās īpašības, kā arī gribasspēku un garu, ir gaidīti uz nodarbībām Jūrmalas sporta skolā, kur to visu var apgūt. 

image

Jūrmalas Sporta skola aicina interesentus pievienoties un piedāvā:

  • profesionālas ievirzes programmas bērniem un jauniešiem basketbolā, handbolā, futbolā un peldēšanā, mākslas vingrošanā un hokejā, daiļslidošanā, burāšanā, džudo, vieglatlētikā, volejbolā un regbijā;
  • interešu izglītības programmas bērniem un jauniešiem no 4 gadiem futbolā un peldēšanā; no 5 gadiem mākslas vingrošanā, estētiskajā vingrošanā, ritmikā ar koriģējošās vingrošanas elementiem un vieglatlētikā; volejbolā no 7 gadiem un regbijā meitenēm no 14 un zēniem no 16 gadiem. Interešu izglītība ir sporta veida apmācība bez rezultātu gūšanas un dalības sacensībās, vienkārši – nāc un nodarbojies ar savu iemīļoto sporta veidu, vai arī, ja esi izmēģinājis vienu, bet tas nav iepaticies, tad nāc un izmēģini arī citus.

 

Jūrmalas Sporta skolā strādā kvalificēti treneri, piemēram Andis Austrups, kas ir sagatavojis un līdz olimpiādei aizvedis mūsu slaveno vieglatlēti Lauru Ikaunieci, olimpiādes kandidāti burāšanā Annu Aili ir sagatavojuši treneri Juris un Ināra Aiļi, Latvijas izlases dalībnieci peldēšanā Arinu Baikovu trenē peldēšanas treneri Tatjana un Aleksejs Ļeonovi, vairākus Latvijas  izlases sportistus ir sagatavojis handbola treneris Māris Meiers, ar Latvijas meiteņu izlasi volejbolā strādā trenere Aleksandra Tihovska, ar Latvijas izlasi strādā arī regbija treneris Kristiāns Avotiņš. Noteikti jāpiemin ir Mārtiņš Meiers, kas tagad spēlē Latvijas izlases sastāvā Eiropas čempionātā basketbolā un rāda ļoti atzīstamu sniegumu. Mārtiņam Meieram basketbolu Jūrmalas Sporta skolā mācīja Ludmila Butāne.

 

Kopumā Jūrmalas Sporta skola piedāvā dažnedažādas fizisko aktivitāšu iespējas. Ir nepieciešama tikai gribēšana nākt un darboties! Jauno, nākamo olimpieti – mēs tevi gaidām!

 

Sīkāka informācija www.jss.lv vai pa tālruni 67736379.

 

Mācību iespējas Jūrmalas Sporta skolā 2018./2019. mācību gadā

 

Basketbols, UZŅEM no 6 gadiem

Apmācības gads

Vecums

 (gadi)

Treneris

SMP-3

zēni

17–19

Mārtiņš Liepa

SMP-3

meitenes

17–19

Kaspars Bože

Andris Steļmahs

MT-7

meitenes

1416

Andris Steļmahs

MT-5

meitenes

1214

Andris Steļmahs

MT-6

zēni

1214

Rihards Ošups

MT-5

zēni

1214

Ludmila Butāne

MT-4

zēni

1113

Ludmila Butāne

MT-3

meitenes

1012

Kaspars Bože

MT-3

zēni

1012

Rihards Ošups

MT-3

zēni

1012

Rihards Ošups

MT-1

zēni

meitenes

710

Mārtiņš Liepa

MT-1

zēni

meitenes

710

Mārtiņš Liepa

SSG

meitenes

69

K.Bože

 

Burāšana, UZŅEM no 7 gadiem

SMP-2

1619

Ināra Aile

MT-5

1215

Ināra Aile

MT-2

912

Juris Ailis

MT-1

811

Juris Ailis

 

Daiļslidošana, UZŅEM no 5 gadiem

MT-6

1013

Galyna Iefremenko

Svetlana Šarigina

MT-4

811

Galyna Iefremenko

Svetlana Šarigina

 

MT-3

710

Svetlana Šarigina

Galyna Iefremenko

MT-1

58

Galyna Iefremenko

Svetlana Šarigina

 

Džudo, UZŅEM no 6 gadiem

MT-3

912

Vladislavs Minginovičs

MT-2

811

Vladislavs Minginovičs

 

Handbols (zēni), UZŅEM no 6 gadiem

MT-7

1316

Māris Meiers

MT-4

1013

Māris Meiers

MT-1

710

Māris Meiers

 

Hokejs (zēni), UZŅEM no 5 gadiem

SMP-2

1517

Edmunds Vasiļjevs

MT-4

1012

Zigmārs Strauss

MT-3

911

Zigmārs Strauss

SSG

58

Zigmārs Strauss

 

Mākslas vingrošana (meitenes), UZŅEM no 5 gadiem

SMP-2

1416

Ilvija Jāpiņa, Olga Timofejeva

SMP-1

1315

Zoja Stepanova, Natālija Demčenko

MT-6

1113

Tatjana Petrova, Ināra Meļņičenko

MT-6 1113 Olga Timofejeva, Ināra Meļņičenko

MT-4

911

Tatjana Petrova, Ināra Meļņičenko

MT-3

810

Inga Timofejeva, Ināra Meļņičenko

MT-3

810

Zoja Stepanova, Natālija Demčenko

MT-2

79

Natālija Maculēviča, Ilvija Jāpiņa

MT-2

79

Inga Timofejeva, Ināra Meļničenko

SSG

57

Inga Timofejeva, Ināra Meļņičenko

 

Vieglatlētika, UZŅEM no 5 gadiem

ASM

1825

Anatolijs Titovs

SMP-3

1720

Andis Austrups, Nataļja Čakova

MT- 7

1417

Adrija Muša

MT-7

1417

Nataļja Čakova, Andis Austrups

MT-6

1316

Aleksandrs Titovs

MT-3

1013

Adrija Muša

SSG

510

Jeļena Titova

 

Volejbols, UZŅEM no 7gadiem

MT-6

1315

Aleksandra  Tihovska

 

Futbols (zēni), UZŅEM no 6 gadiem

SMP-3

1619

Andis Kronis, Viktors Družiņins

SMP-1

1416

Andis Kronis

MT-6

1214

Mihails Poļakovs

MT-5

1113

Aleksejs Dmitrijevs

MT-5

1113

Aleksejs Dmitrijevs

MT-3

911

Aleksandrs Briļs

MT-3

911

Aleksandrs Briļs

MT-3

911

Nikolajs Kulmanakovs

MT-2

810

Jevgenijs Smirnovs

MT-2

810

Aleksandrs Briļs

MT-1

79

Jevgenijs Smirnovs

MT-1

79

Jevgenijs Smirnovs

SSG

68

Jevģenijs Smirnovs

 

Peldēšana, UZŅEM no 6 gadiem

ASM

1725

Aleksejs Ļeonovs

SMP-1

1417

Ņikita Kudrjašovs, Tatjana Ļeonova

MT-7

1316

Sandra Gosa, Mihails Otroško

MT-7

13-16

Vladlens Žarinovs

MT-6

1215

Tatjana Vidricka, Mihails Otroško

MT-6

1215

Tatjana Ļeonova

MT-5

1114

Ņikita Kudrjašovs

MT-4

1013

Tatjana Vidricka, Vlsdlens Žarinovs

MT-4

10-13

Tatjana Ļeonova

MT-3

912

Ņikita Kudrjašovs, Mihails Otroško

MT-3

912

Tatjana Vidricka

MT-2

811

Sandra Gosa, Mihails Otoško

MT-2

811

Nataļja Kulmanakova

MT-2

811

Vladlens Žarinovs

SSG

69

Tatjana Ļeonova

SSG

69

Nataļja Kulmanakova

 

Regbijs, UZŅEM no 7 gadiem

SMP-2

1619

Kristians Avotiņš

MT-6

1316

Kristians Avotiņš

MT-4

1114

Stefānija Dzene

 

SSG – Sākuma sagatavošanas grupa (ar to iesākas gaitas Sporta skolā)

MT –1–7  Mācību treniņu grupa un gads apmācības gads (kā klases skolā)

SMP – Sporta meistarības grupas

ASM – Augstākās sporta meistarības grupa

Jaunākās ziņas
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE