Jūrmalnieki uzvar atklātajā handbola turnīrā
Publicēts: ceturtdiena, 20.decembris, 2018
Kategorija: Sports
Autors: Jūrmalas Sporta skola

18. decembrī Pumpuru vidusskolas sporta zālē notika tradicionālais Jūrmalas Sporta skolas atklātais handbola turnīrs. Turnīrā piedalījās U-13 vecuma grupas zēni no Ogres, Salaspils, Rīgas un Jūrmalas. 

image
Attēla autors: Ivars Ķezbers

Mūsu komanda pārliecinoši apspēlēja visus pretiniekus, apliecinot, ka iegūtā balva Jūrmalas gada balvā sportā par ,,Gada uzlecošo zvaigzni” nav piešķirta nepamatoti, jo jūrmalnieki 2017./2018.gada sezonā nezaudēja nevienu spēli Latvijas jaunatnes čempionātā un vairākos mini handbola turnīros.

 

Komandā spēlēja: Kristaps Baumgarts, Reinis Burjāns, Arza Brunis Butans, Haiko Gača Butans, Pēteris Liepa, Kristaps Līdums, Markuss Mihailovs, Mareks Bagajevs, Kristaps Štālmanis, Oskars Trautmanis, Roberts Pumpurs un Valters Vīgants. Par turnīra mūsu komandas labāko spēlētāju tika atzīts Kristaps Štālmanis. Treneris Māris Meiers.

Jaunākās ziņas
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE