Jūrmalniekiem uzvaras “Edu-do Cup 2019”
Publicēts: pirmdiena, 4.februāris, 2019
Kategorija: Sports
Autors: Andrejs Ozerovs, Ēriks Annuškāns

2.februārī Tallinā notika starptautisks karatē turnīrs “Edu-do Cup 2019”. Šogad sacensības pulcēja rekordlielu sportistu skaitu – ap 500 sportistu no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Somijas un Baltkrievijas.

image

Šajā turnīrā startēja sporta kluba “IPPON.LV” pārstāvji  jūrmalnieki Leonīds Vorožeikins un Marija Luīze Muižniece un Jūrmalas karatē kluba “Neguss” sportisti.

Leonīds Vorožikins savā svara kategorijā pārliecināti uzvarēja visas piecas cīņas un ieguva pirmo vietu. Open kategorijā (bez svara ierobežojuma) Leonīds izcīnīja 3.vietu – trīs uzvaras un tikai viens zaudējums. Komandu kumite “IPPON.LV” komandas sastāvā Vorožeikinam sudrabs – tātad mūsu sportists savāca pilnu medaļu komplektu šajā turnīrā – zelts, sudrabs, bronza.

Viena no Latvijas labākām sportistēm Marija Luīze Muižniece šoreiz bija nepārspējama divās kategorijās – savā svara kategorijā un arī OPEN kategorijā. Kopumā Marija trīs cīņas pabeidza ar vienādu rezultātu 8:0 (pirmslaika uzvara), neatstājot nekādas cerības pretiniecēm, un ieguva divas zelta medaļas.

Sīvā konkurencē klubs “Neguss”  ar 15 medaļām izcīnīja 5. vietu kopvērtējumā starp 31 klubiem.