Jūrmalā notiks IX Ziemas starptautiskais bērnu šaha turnīrs “Rudaga - Kaissa 2019”
Publicēts: pirmdiena, 11.februāris, 2019
Kategorija: Sports

Sākusies reģistrācija tradicionālajam IX Ziemas Starptautiskajam bērnu šaha turnīram “Rudaga - Kaissa 2019”, kas no 22. līd 24.februārim notiks “Lielupe by Semarah Hotels SPA”.

image

Attēlā: Jūrmalnieks Iļja Kuprijans Testeļecs

Latvijas jauniešu šaha čempionātā Rīgas Šaha skolā. 

 

Spēkiem varēs mēroties ne tikai 1–4 kategorijas īpašnieki, bet arī iesācēji un pat pirmsskolas vecuma bērni. Dalībnieku vecums ir līdz 18 gadiem; pirmsskolas vecuma bērniem ir paredzēta atsevišķa kategorija.

 

Plānots, ka ziemas turnīrā piedalīsies komandas no Zviedrijas, Krievijas, Lietuvas, Ukrainas, Izraēlas, Polijas, Itālijas un citām valstīm, kā arī no dažādām Latvijas pilsētām. Papildus spēlēm notiks meistarklases, vienlaicīgas spēles seansi, lekcijas un citas aktivitātes.

 

Šaha turnīrā piedalīsies Davids Markosjans (Маркосян Давид Сергеевич) ar saviem skolēniem. Pasniedzējs un starptautiskais lielmeistars Davids Markosjans ir 2008.gada Starptautiskā turnīra uzvarētājs Šveicē. Kopš 2010.gada strādā tikai par treneri. Viens no nedaudzajiem pasniedzējiem, kas strādā ar bērniem no 4 gadu vecuma. Ieplānota arī Baltkrievijas Šaha federācijas bijušā prezidenta, FIDE trenera, šaha izglītības iedvesmotāja Baltkrievijā, Šveicē un tagad arī Latvijā,  Vladimira Poļeja (Владимир Полей) lekcija, kurš šobrīd vairāk ir pazīstams Zviedrijā, kur viņam ir sava šaha skola. Turnīrā piedalīsies arī Latvijas šaha spēlētājs, FIDE meistars, Vladlens Šuļmans.
 

Šaha turnīrs notiek ar Jūrmalas pilsētas domes, Latvijas Šaha federācijas un Rīgas šaha skolas atbalstu.


Pieteikties var: goo.gl/ivRYrJ

Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta: rudagafest@inbox.lv

 

Lekciju darba valoda ir krievu valoda. Ja nepieciešams, sinhronā tulkošana tiks nodrošināta latviešu un angļu valodā (pēc vairāku dalībnieku pieprasījuma).

Jaunākās ziņas
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE