Izraēlas pilsētā Haifā notika Starptautiskais džudo turnīrs “Judo for Peace haifa 2019 Israel”, kurā startēja jūrmalnieki, “Vjačeslava Bondarenko Judo Skola” audzēkņi Andrejs Voskoboevs, Marta Arsentjeva un viņas brālis Arnolds Arsentjevs.

image

Starptautiskās sacensības tradicionāli piesaista lielu skaitu dalībnieku no dažādām valstīm.

Diemžēl Andrejs zaudēja jau pirmajā cīņā, toties lielisku snieguma uzrādīja Marta un Andrejs Arsentjevi: sportiste uzvarēja visās četrās cīņās un tikai finālā ļoti strīdīgā situācijā tiesneši uzvaru piešķīra Izraēlas pārstāvei, mūsu sportisti atstājot 2.vietā. Savukārt Arnolds startēja visprestižākajā (smagajā) svara kategorijā un izcīnīja četras pārliecinošas uzvaras, tādējādi kļūstot par sacensību čempionu.

Pēc dalības sacensībās pilsētas mērs sportistus un viņu trenerus viesmīlīgi iepazīstināja ar savu pilsētu Haifu, kā arī organizēja apskates ekskursijas uz Nāves jūru un Jeruzalemi.

Nākamie svarīgie starti sportistiem gaidāmi jau marta izskaņā, kad 30. un 31.martā Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta zālē norisināsies Starptautiskais džudo turnīrs “Young stars Jurmala 2019”.