Bokseri uzvar Baltkrievijā
Publicēts: trešdiena, 6.marts, 2019
Kategorija: Sports
Autors: Jāņa Roviča boksa klubs

No 1. līdz 3. martam Minskā norisinājās starptautiskas komandu sacensības boksā junioriem, kas jau kļuvuši par ikgadēju tradīciju boksa cīņās starp Latviju un Baltkrieviju. Latvijas komandas sastāvu papildināja trīs jūrmalnieki – Teodors Zariņš, Ralfs Kalniņš un Agris Apsītis.

image

Attēlā: Ralfs Kalniņš

Šogad turnīrā piedalījās arī bokseri no Lietuvas un Krievijas izlasēm. Latvijas boksa izlases sastāvu veidoja dalībnieki no piecām Latvijas pilsētām: Jūrmalas, Rīgas, Saldus, Daugavpils un Liepājas. Izlases rindās ļoti veiksmīgi startēja un uzvaras ieguva vairāki jūrmalnieki: svara kategorijā līdz 46 kg Teodors Zariņš, svara kategorijā līdz 50 kg Ralfs Kalniņš, bet svara kategorijā līdz 60 kg – Agris Apsītis. Jūrmalas bokserus uz sacensībām pavadīja Jānis Naumovs – Jūrmalas komandas vecākais treneris un Latvijas izlases treneris jauniešiem.

 

Jūrmalnieks Ralfs Kalniņš tika atzīts par vienu no Latvijas izlases labākajiem bokseriem Viens no galvenajiem turnīra un Starptautiskās boksa federācijas tiesnešiem Sergejs Kemens par jūrmalnieku izteicās: “Kāds nikns un cīņas spējīgs latvietis! Latvija šogad atvedusi ļoti spēcīgu komandu…”.

No 23. maija līdz 2. jūnijam Galati pilsētā Rumānijā norisināsies Eiropas čempionāts boksā junioriem, kurp dosies arī jūrmalnieki Teodors Zariņš un Ralfs Kalniņš no “Jāņa Roviča boksa klubs”.

 

IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2019
PILSĒTAS KARTE