Apbalvo labākos aizvadītās sezonas burātājus
Publicēts: otrdiena, 12.marts, 2019
Kategorija: Sports
Autors: Pēc Latvijas Zēģelētāju savienības materiāliem

1.martā Mārupes kultūras namā norisinājās Latvijas burātāju „Gada balva burāšanā”, kurā uz aizvadīto 2018. gada sezonu atskatījās Latvijas Zēģelētāju savienība un pasniedza balvas labākajiem.

image

Attēlā – Ināra Aile ar balvu.

 

Labāko skaitā arī jūrmalnieki.

 

Gada trenere – Ināra Aile. Izrādot lielu pacietību un entuziasmu, pielietojot daudzveidīgas metodes, trenere palīdz bērniem un jauniešiem iemīlēt šo sarežģīto sporta veidu. Aktīvs darbs no agra pavasara līdz vēlam rudenim un ziemā Jūrmalas Sporta skolā ir pamats augstiem rezultātiem Latvijas un starptautiska mēroga regatēs arī pašiem jaunākajiem sportistiem.

 

Gada burātāja – Estere Kumpiņa. Estere savas sportiste gaitas uzsāka Jūrmalas Sporta skolā pie treneres Ināras Ailes, kur pirmos 5 gadus apguva burāšanas pamatus un iemaņas. Pakāpeniski un ļoti mērķtiecīgi trenējoties, burātājas rezultāti nemitīgi kļūst arvien augstāki. To pierādīja 2018. gadā izcīnītā 7. vieta pasaules jaunatnes čempionātā. Pašlaik Estere Latvijas Olimpiskās vienības sastāvā gatavojas 2020. gada olimpiskajai atlasei kā viena no kandidātēm Laser Radial klasē.

 

Balva pateicībā par mūža ieguldījumu – Arnim Mežulim. Jūrmalnieks, burātājs un kapteinis ar vairāk nekā 50 gadu stāžu, augstākās kategorijas burāšanas sacensību tiesnesis, aktīvs burāšanas jomā joprojām, tai skaitā kā pasniedzējs topošajiem kapteiņiem un padomdevējs ikvienam interesentam. Viņš ir rūpīgs jūrniecības tradīciju sargātājs un arī paudējs pasaulē.

IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2019
PILSĒTAS KARTE