Mākslas vingrotājas no Jelgavas pārved medaļas
Publicēts: otrdiena, 12.marts, 2019
Kategorija: Sports
Autors: Olga Timofejeva - Jūrmalas Sporta skola

8.–10. martā Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā jau desmito reizi notika starptautiskās mākslas vingrošanas sacensības «Baltijas zieds», pulcējot vingrotājas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Vācijas.

image

Attēlā: Junioru A grupas vingrotājas.

 

Turpinot pērn aizsākto tradīciju, arī šogad pirmajā dienā notiks grupu vingrojumu sacensības “Jelgava Rhythmic Gymnastics Open Championship in GROUP EXERCISES”, kurās piedalījās vairāk komandu nekā pagājušajā gadā, bet sestdien un svētdien – individuālās sacensības “10th International Rhythmic Gymnastics Tournament BALTIC FLOWER 2019”. Mākslas vingrošanas sacensībās Jelgavā šogad kopā startēja aptuveni 600 meitenes.

 

Jūrmalas Sporta skolas labākie rezultāti grupu vingrojumos:

2.sporta klase A grupa – 1. vieta vingrojumā ar apļiem: Renāte Erba, Sofija Armaloviča, Linda Ievina, Katrina Juškovska, Darja Žuravlova;

Junioru sporta klase A grupa 2. vieta vingrojumā ar lentām: Milāna Melānija Smirniha, Valērija Boltramoviča, Ksenija Gazina, Emīlija Languša, Jevgenija Ozola.

Treneres Olga Timofejeva, Inga Timofejeva.

 

1. sporta klasē B grupa – 2. vieta: Gerda Baranovska, Nikoļa Sudņika, Justīne Lāce, Elīna Una Kubinska, Dace Ozoliņa, Melānija Caune, Anete Tuhtajeva.

Treneres: Natālija Maculeviča un Ilvija Jāpiņa

 

Junioru sporta klasē B grupā 2.vieta: Sofija Eihlere, Sofija Vilenska, Ina Morozova, Sintija Rozenberga, Kristine Čvikova.

Trenere Zoja Stepanova un Natālija Demčenko.

 

Individuālajā programmā:

Pre- junioru sporta klasē 1. vieta Milana Filatova;

4.sporta klasē A grupā 3.vieta Ksenija Melidu;

2.sporta klasē A grupā 3. vieta Darja Žuravlova;

Junioru sporta klasē A grupā 6. vieta Milāna Melānija Smirniha;

Junioru sporta klasē B grupā 3. vieta Jevgenija Ozola;

2.sporta klasē vecākajā grupā 5. vieta Katrina Juškovska;

4. sporta klasē vecākajā grupā 5. vieta Annika Dūmina

Miss Smile titulu ieguva Sussana Nosireva.

Treneres Olga Timofejeva un Inga Timofejeva

IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2019
PILSĒTAS KARTE