Jūrmalnieki – Latvijas vicečempionu godā
Publicēts: piektdiena, 12.aprīlis, 2019
Kategorija: Sports

Pagājušo svētdien Kocēnos ar spēli par zelta medaļām un Latvijas čempionu troni noslēdzās Latvijas čempionāts florbolā 2.līgā.

image

Latvijas 2.līgas čempions tika noskaidrots vienā spēlē, kurā nūjas krustoja FK „Jūrmala” un FK „Valka” florbolisti. Diemžēl Valkas florbolisti izrādījās spēcīgāki un izcīnīja Latvijas čempionāta 2.līgas zelta medaļas, atstājot jūrmalniekus vicečempionu godā. Kaut arī no sportiskās puses ir palicis sarūgtinājums par piedzīvoto zaudējumu finālā, tomēr jāatzīst, ka šis panākums Jūrmalas komandai ir vērtējams atzinīgi, ņemot vērā kopējo komandu konkurenci un straujo florbola izaugsmi visā Latvijā.

 

Šajā sezonā 2.līgas regulārajā čempionātā piedalījās piecpadsmit komandas, kuras tika sadalītas divās grupās – Rietumu un Austrumu. Izslēgšanas spēlēs iekļuva katras grupas četras labākās komandas. Jūrmalnieku fināla pretinieki – FK „Valka” savā grupā izcīnīja 1.vietu.

 

FK „Jūrmala" Rietumu grupas regulārajā turnīrā ar astoņpadsmit spēlēs iegūtiem 37 punktiem ieņēma vien 3.vietu, bet ceturtdaļfināla sērijā ar 2:0 (6:5, 5:4 papildlaikā) izrēķinājās ar "Kalsnavu". Pusfināla sērijā jūrmalnieki ar 3:1 (5:4 papildlaikā, 9:4, 6:9 un 7:1) no cīņas par zelta medaļām izslēdza komandu "Burtnieku novads/Pēdu nav".

 

FK „Jūrmala” rindās šosezon spēlēja - Ēriks Akulovs (komandas kapteinis), Kristaps Jēkabsons, Antons Broks, Ansis Auzāns, Gints Timoško, Germans Titovs, Matīss Gailis, Artūrs Ķīsis, Edgars Dzeguze, Aivars Kurobajevs, Oļegs Jačenkovs, Mārtiņš Kokars, Eduards Ezers, Oļegs Teļkovs, Gatis Briģis, Kārlis Augusts Lauva, Arnis Liparts, Rolands Kikors, Arnolds Ozoliņš, Viesturs Kikors (vārtsargs), Gustavs Plūme (vārtsargs), Jānis Naumovs (komandas menedžeris).

Jaunākās ziņas
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE