Marta beigās Rīgā norisinājās Latvijas čempionāts boksā pieaugušajiem un jauniešiem vecumā līdz 19 gadiem. “Jāņa Roviča boksa kluba” bokseri izcīnīja trīs zelta un trīs sudraba medaļas.

image

Attēlā: no labās - jūrmalnieks Vitas Ulis, gūstot uzvaru pār rīdzinieku Aleksandru Tkačenko.

Vitas Ulis bija viens no čempionāta tehniskākajiem un labākajiem bokseriem.

Elites grupā pieaugušajiem par Latvijas čempioniem kļuva “Jāņa Roviča boksa kluba” audzēkņi – Ilgvars Kraulis (svara kategorijā līdz 56 kg) un Vitautas Ulis (līdz 60 kg). U-19 vecuma grupā par Latvijas čempionu boksā kļuva piecpadsmit gadus jaunais Teodors Zariņš (svara kategorijā līdz 48 kg).

Sudraba medaļas izcīnīja Ralfs Kalniņš (svara kategorijā līdz 56 kg) un Dāvids Juškovskis (svara kategorijā līdz 75 kg). Abi bokseri ir tikai 16 gadus jauni. Trešo sudraba medaļu Jūrmalai nodrošināja Markuss Vlasēvičs, kurš savas pirmās divas Latvijas čempionāta cīņas izcīnīja ar nokautu, taču gūstot rokas traumu vienā no cīņām, finālā startēt nevarēja, tādējādi atdodot zeltu pretiniekam bez cīņas.

Kopvērtējumā Jūrmalas komanda ieguva augsto 2. vietu.