Ātrajā Jūrmalas trasē sāksies jaunā “Filter Velokauss” sezona
Publicēts: otrdiena, 7.maijs, 2019
Kategorija: Sports

Šo ceturtdien Mellužos norisināsies šosejas un MTB riteņbraukšanas individuālā brauciena seriāla “Filter Velokauss” sezonas pirmais posms, kurā piedalīties aicināti visdažādākā vecuma un meistarības līmeņa aktīvās atpūtas cienītāji. Iepriekšējā reģistrācija mājaslapā aerobike.lv noslēdzas pusnaktī no otrdienas un trešdienu.

image

Turpinot sekmīgās tradīcijas, arī šogad velo cienītājus uz individuālā brauciena sacensībām aicina “Filter Velokauss” sacensību seriāla rīkotāji. Šogad seriāla programmā iekļautas gan šosejas, gan arī MTB riteņbraukšanas sacensības. Galvenā cīņa dalībniekam ir ar sevi, jo distancē visi dodas pa vienam. MTB riteņbraukšanā rīkotāji parūpējušies par aizraujošām trasēm meža apvidū.

 

Jaunā sezona startēs šīs nedēļas ceturtdienā Jūrmalā. Starta un finiša vieta atradīsies Slokas ielā 115. Šosejas riteņbraucēji veiks 11 kilometru garu individuālā brauciena distanci. Trase ir ļoti ātra un ar labu asfalta segumu. Tajā nav izteiktu kāpumu vai nobraucienu, kas ļauj sasniegt augstu vidējo ātrumu. Tikmēr MTB sacensību dalībnieki veiks 8 kilometru garu trasi pa mežu. Trasē dalībnieki dosies ik pēc 30 sekundēm.

 

Sacensību vietā reģistrācija būs pieejama no plkst. 16.30 līdz pat 19.30. MTB distancei starts tiks atvērts no plkst. 17.30 līdz 17.45. Tikmēr no plkst. 18.00 līdz 19.45 sacensības aizvadīs šosejas riteņbraucēji.

 

Jūrmalas trases rekords šosejas riteņbraukšanā pieder Vitālijam Korņilovam, kurš pērn sasniedza rezultātu13 minūtes un 43 sekundes, rekords MTB riteņbraukšanā pieder Dmitrijam Sorokinam – 14 minūtes un 52 sekundes.

 

Iepriekšējā pieteikšanās Jūrmalas posmam turpinās līdz otrdienas, 7. maija, plkst. 23.59. Pieteikties iespējams mājaslapā aerobike.lv.

 

Šosezon “Filter Velokauss” seriālā iekļauti četri MTB un pieci šosejas riteņbraukšanas posmi, kas notiks Jūrmalā, Garkalnē, Rīgā, Siguldā un Ainažos. 

Jaunākās ziņas
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE