Skolēni sāk vieglatlētikas sezonu
Publicēts: ceturtdiena, 16.maijs, 2019
Kategorija: Sports

Skolēnu Olimpiādes sacensībās vieglatlētikā „Jūrmalas pavasaris” piedalījās 5.–12. klašu skolēni, vieglatlētikas seriālu noslēdza pirmsskolas izglītības iestāžu jaunie vieglatlēti.

image

Attēlā: 30 m skrējiena uzvarētāji-pirmsskolēni..

5.–6.klašu grupā pretstafetē 10 x 60 m  un komandu tāllēkšanā no vietas 1.vietu izcīnīja sākumskola „Atvase”, komandu sagatavoja sporta skolotājs Kaspars Krauksts.

7.–9.klašu grupā  stafetēs 4 x 100 m labākie bija Kauguru meiteņu komanda (skolotājs Vladimirs Antonovs) un Jūrmalas valsts ģimnāzijas zēnu komanda (skolotāja Ludmila Butāne).

Stafetēs 4 x 100 m 10.–12.klašu grupā nepārspēti palika Jūrmalas Valsts ģimnāzijas jaunietes un jaunieši (skolotāja Ludmila Butāne).

Sacensību noslēgumā savas spējas demonstrēja visjaunākie vieglatlēti no septiņām pirmsskolas izglītības  iestādēm. Pirmo vietu „Jautrajās stafetēs” izcīnīja p.i.i. „Zvaniņš” (skolotājs Jevģenijs Smirnovs), skriešanas stafetē visātrākie bija Pumpuru vidusskolas  skrējēji (skolotāja Antra Valnere), komandu tāllēkšanā no vietas pirmajā vietā ierindojās  p.i.i. „Lācītis” komanda (skolotāja Inga Timofejeva).

Individuālajā skrējienā 30 m distancē pirmskolas izglītības iestāžu grupā godalgotās vietas izcīnīja: 1.vieta - Marta Millere un Marks Neverževskis (p.i.i.„Zvaniņš”), 2.vieta - Patrīcija Prauliņa (p.i.i. „Taurenītis”) un Dmitrijs Jefimovs, (p.i.i. „Mārīte”), 3.vieta Emīlija Vasariņa (p.i.i. „Zvaniņš”) un Krišjānis Stabulnieks (p.i.i. „Madara”).