Ķemeru orientēšanās spēles 3. augustā
Publicēts: otrdiena, 23.jūlijs, 2019
Kategorija: Sports
Autors: Matīss Ratnieks - Latvijas OF projektu vadītājs

3. augustā norisināsies ikgadējās Ķemeru orientēšanās spēles. Ikvienam interesentam būs iespējams piedalīties orientēšanās divcīņā, kā arī sacensties orientēšanās labirintā.

image

Divcīņa sastāvēs no TempO un foto orientēšanās, kur punkti no abām distancēm tiks skaitīti kopā un balvas saņems trīs labākie dalībnieki katrā grupā. Orientēšanās labirintā tiks piedāvātas piecas dažāda garuma un sarežģītības pakāpes distances, bet balvas saņems trīs labākie katrā vecuma grupā visgrūtākajā distancē.

 

Pasākuma programma 3. augustā:

Iesācējiem: no plkst. 10:30 līdz plkst. 13:45 sacensību centrā būs iekārtots mācību poligons, kurā pirms došanās distancē iesācējiem būs iespēja pavingrināties pieredzējuša orientierista vadībā.  

No plkst. 11:00 līdz plkst. 14:00 darbosies O-Labirinta distances sektors. Katrs dalībnieks sev brīvi izvēlas startēšanas laiku.

No plkst. 12:00 līdz plkst. 14:00 atvērts starts orientēšanās divcīņas (Foto-O + Temp-O) sacensībās. Katrs dalībnieks sev brīvi izvēlas startēšanas laiku.

Ap plkst. 15:00 apbalvošana. 

 

Pasākuma norises vieta atradīsies Jaunā parka ziemeļu daļā. Karte: https://manakarte.kartes.lv/karte/?key=MK_16

 

Pasākumu rīko Latvijas Orientēšanās federācija (LOF) sadarbība ar LOF taku orientēšanās komisiju un biedrību “OK Ziemeļkurzeme”. Uz pasākumu aicina Jūrmalas pilsētas.  Dalība orientēšanās pasākumā ir bez maksas.

 

Pieteikties dalībai sacensībās būs iespējams uz vietas pasākuma dienā, taču ir vēlams iepriekš līdz 30. jūlijam aizpildīt pieteikuma veidlapu un nosūtīt uz e-pastu orient.navigator@gmail.com. Veidlapa pieejama šeit: https://okzk.lv/taku-o/  

 

Plašāka informācija par Ķemeru spēlēm pieejama šeit: https://ej.uz/kemerii  

IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE