Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš triumfēja Pasaules tūres trīszvaigžņu posmā Majoru pludmalē
Publicēts: pirmdiena, 26.augusts, 2019
Kategorija: Sports

Svētdien, 25. augustā, Pasaules tūres triju zvaigžņu posmā Jūrmalā Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš ar 2-0 (23:21, 21:14) pieveica Igaunijas pāri Kusti Nolvaku/Martu Tīsāru, tādējādi kļūstot par zelta medaļu ieguvējiem.

image
Attēla autors: Vadims Morozovs

Samoilovs un Šmēdiņš līdz finālam uzvarēja visās piecās spēlēs, pretiniekiem no Polijas, Slovēnijas, Turcijas, Francijas un Vācijas neatdodot nevienu setu.

 

Bronzas medaļu izcīnīja Baltkrievijas duets, kas cīņā par trešo vietu ar 2-0 (21:19, 21:16) pārspēja Vācijas pludmales volejbolistus Armīnu Dollingeru/Ēriku Štadi.

 

Jāpiemin, ka starp pusfinālu dueļiem un maču par bronzu Eiropas čempiones pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka aizvadīja pārsteiguma šova maču ar Latvijas skeletonistu Martinu Dukuru un bobslejistu Mihailu Arhipovu.

 

Pludmales volejbolisti turnīrā cīnījās par naudas balvām 75 000 dolāru vērtībā – uzvarētāji saņēma naudas laimestu 10 000 dolāru vērtībā, kā arī tika 600 FIVB reitinga punktiem.

 

Turnīrs Jūrmalas smiltīs notika no 22. līdz 25.augustam, bet pamatturnīrā startēja veseli četri Latvijas dueti. 

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2020
PILSĒTAS KARTE