Dzintaros notiks košākais rudens skrējiens Latvijā – “Electric Run Jūrmala”
Publicēts: piektdiena, 13.septembris, 2019
Kategorija: Sports
Autors: Baltijasmaratoni.lv

28. septembrī Jūrmalā Dzintaros norisināsies košākais rudens skrējiens – “Electric Run Jūrmala”. Ar Jūrmalas iedzīvotāja karti dalība skrējienā ir bez maksas.

image

5 km Electric Run” distancē būs iespēja piedzīvot pozitīvas emocijas LED gaismā un mūzikas skaņās. Piedalīties var ikviens interesents bez vecuma ierobežojuma. Katram dalībniekam organizatori izsniegs LED gaismu brilles un dažādus spīdīgus aksesuārus.

 

Starta zonā un katrā trases kilometru kontrolpunktā dalībniekiem būs iespēja skriet cauri īpaši izgaismotiem objektiem. Paralēli Electric Run” 5 km distancei būs iespēja piedalīties arī bērnu skrējienos un zumbas fitnesa meistarklasēs, ko vadīs profesionāli fitnesa instruktori. Dalībniekus priecēs arī dīdžeja Gustavito muzikālās performances.

 

Šogad pirmo reizi būs īpašs skrējiens jaunajām māmiņām un viņu mazuļiem ratos, kas tiek organizēts sadarbībā ar “MomyFit”.

 

Iepriekš reģistrēties “Electric Run Jūrmala” sacensībām, iepazīties ar trasēm un nolikumu var līdz 27. septembrim tīmekļa vietnē: www.baltijasmaratoni.lv.

 

Electric Run” ir unikāls un populārs pasākums visā pasaulē – tas ir LED gaismu un mūzikas apvienojumus sportiskā aktivitātē. 

 

Pasākumu Jūrmalā organizē “Electric Run” zīmola pārstāvji Baltijas valstīs “Baltijasmaratoni.lv”. Skrējiens tiek organizēts Pasaules tūres ietvaros un būs vienīgais šī zīmola pasākums Baltijā.

 

IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE