Jūrmalas Sporta skola pirmo gadu organizēja pasākumu, lai godinātu un pateiktu paldies saviem labākajiem sportistiem un treneriem. Laureāti tika apbalvoti 17 nominācijās.

image

Nominācijā "Par mūža ieguldījumu Jūrmalas Sporta skolā" balvu saņēma Raisa Kraukste Jūrmalas Sporta skolas ilggadējā direktore, kas Sporta skolas direktores amatā bija no 1986. gada līdz 2015.gadam.


Nominācijā "Gada paraugtreneris" balvu saņēma Natālija Maculeviča - mākslas vingrošanas trenere – trenere, kas ar savu darbu ir paraugs visiem treneriem.


Nominācijā "Gada paraugsportists" balvu saņēma Žasmina Jefremenko – daiļslidotāja, sportiste, kas nav kavējusi nevienu treniņu un ir paraugs un palīgs mazos daiļslidotājus trenējot.


Nominācijā "Gada uzlecošā zvaigzne" balvu saņēma Ieva Elizabete Korzāne – basketboliste, Latvijas valsts izlases dalībniece U16.


Nominācijā "Gada tiesnesis" balvu saņēma Mārtiņš Liepa - basketbols/skolēnu olimpiādes, tiesā no LJBL līdz skolēnu sacensībām.


Nominācijā "Gada sporta notikums" balvu saņēma Starptautiskā basketbola turnīra "Fēnikss kauss" finālspēles, piedalījās 8 komandas, 120 dalībnieku, 40 tehniskais personāls,vairāk kā 5400 skatītāju.


Nominācijā "Gada organizators" balvu saņēma Olga Timofejeva - mākslas vingrošana, organizē pilsētā 3 sacensības un Valsts sacensības republikā.


Nominācijā "Gada aktivitāte" balvu saņēma Futbola turnīrs "Trebuhova kauss 2019", futbola treneri Nikolajs Kulmanakovs un Aleksandrs Briļs pateicībā par futbola mīlestības ieaudzināšanu, rīkoja futbola turnīru sava pirmā trenera vārdā ar viņa dalību.


Nominācijā "Gada kuriozs" balvu saņēma Apgāztās laivas autore – Alīna Šārone Caune burāšana, par to, ka pēc vētrainām sacensībām apgāzās laiva, bet meitene nenobijās un ar treneres palīdzību tika krastā.


Nominācijā „Gada emocija" balvu saņēma Volejbola nometnes Modes skate.


Nominācijā "Fair play" balvu saņēma Aleksejs Dmitrijevs - futbola treneris, kas veiksmīgi integrējis savā komandā bērnu nama „Sprīdītis” audzēkni.


Nominācijā "Gada komanda" balvu saņēma Mākslas vingrošanas komanda Junioru klasē - Milāna Smirniha, Jevgēnija Ozola, Emīlija Languša, Valērija Boltramoviča, Ksenija Gazina, Milana Filatova, kas Latvijas Jaunatnes olimpiādē 2019 Jelgavā, izcīnīja pirmo zelta medaļu Jūrmalas pilsētai.


Nominācijā "Gada sportiste 20 V" balvu saņēma Jeļizaveta Savčenko – peldētāja, Latvijas Jaunatnes olimpiādē 2019 Jelgavā izcīnīja piecas godalgotās vietas.

 

Nominācijā "Gada sportists 20V" balvu saņēma Maksims Bižāns – džudo, ir Latvijas meistarsacīkšu uzvarētājs un starptautisko sacensību sudraba medaļas ieguvējs

.
Nominācijā "Gada treneris" balvu saņēma Andris Steļmahs - basketbola treneris, kas sagatavojis Latvijas Valsts izlases dalībnieces U14, U16, U19 un U20 izlasēs.

 

Nominācijā "Gada sportiste 30 V" balvu saņēma Nikola Ozola – basketboliste, Latvijas Valsts izlases dalībniece U-19 un U-20 izlasēs.

 

Nominācijā "Gada sportists 30V" balvu saņēma Vadims Trojanovs – peldētājs, godalgoto vietu ieguvējs Latvijas un starptautiskajās sacensībās.


Paldies viesiem kas piedalījās pasākuma tapšanā, sportistiem, treneriem un atbalstītājiem - Jūrmalas pilsētas domei, Izglītības pārvaldei.