K.Blaževiča uzvar 12 valstu junioru meistarsacīkstēs
Publicēts: piektdiena, 28.februāris, 2020
Kategorija: Sports

25.februārī Minskā notika tradicionālās 12 valstu junioru U20 meistarsacīkstes. Šogad sacensībās piedalījās Azerbaidžānas, Kazahstānas, Lietuvas, Latvijas, Izraēlas, Spānijas, Itālijas, Polijas, Turcijas, Ukrainas, Igaunijas un Baltkrievijas komandas.

image

Jūrmalas sporta skolas audzēkne Kristīne Blaževiča zelta medaļu  izcīnīja ar jaunu personisko rekordu – 4165 p. (Lat SB) (60 m/b – 8,59 sek. (Lat SB); augstlēkšana – 1,72 m, lodes grūšana – 11,38 m, tāllēkšana – 6,11 m (Lat SB) un 800 m – 2:22,81 min.). Treneri Andis Austrups, Nataļja Čakova. Kristīne 12 valstu junioru meistarsacīkstes uzvarēja arī pērn ar rezultātu 4056 p.

Savukārt 18.un 19.februārī Rīgas sporta manēžā notika Rīgas čempionāts U18 vecuma grupā. Arina Matvejeva (treneris Aleksandrs Titovs) izcīnīja divas zelta medaļas: 60 m - 8,11 sek. un trīssoļlēkšanā - 11,39 m (jauns pers. rekords).

Bronzas medaļu 60 m izcīnīja Dana Zaharova (treneris Pāvels Titovs) ar rezultātu 8,19 sek.