Sākas biļešu tirdzniecība uz Pasaules kausa posmu pludmales volejbolā Majoros
Publicēts: ceturtdiena, 5.marts, 2020
Kategorija: Sports

No 6.līdz 10. maijam Majoru pludmalē norisināsies Pasaules kausa tūres 3 zvaigžņu posms pludmales volejbolā. Pirmo reizi šī turnīra norisis vēsturē Latvijā tajā startēs gan labākie pasaules vīru dueti, gan sieviešu dueti. Biļetes uz gaidāmo turnīru ir pieejamas internetā beachvolley.jurmala.lv.

image

Ņemot vērā, ka šobrīd notiek aktīva cīņa par ranga punktiem, lai kvalificētos vasarā gaidāmajām Tokijas olimpiskajām spēlēm, ir sagaidāms, ka Jūrmalā pulcēsies pasaules labākie pludmales volejbola pāri, lai izcīnītu ceļa zīmes uz olimpisko turnīru.

 

4.martā, T/C “Spice” lielajā ātrijā norisinājās līdzjutēju tikšanās ar Latvijas pludmales volejbola zvaigznēm pirms maijā gaidāmā Pasaules kausa posma pludmales volejbolā. Pasākumā piedalījās Latvijas Volejbola federācijas prezidents Jānis Buks, Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Rita Sproģe, Latvijas Volejbola federācijas ģenerālsekretārs Kaspars Timermanis, Latvijas Volejbola federācijas valdes loceklis Andris Blaka, kā arī pludmales volejbolisti Tīna Graudiņa, Anastasija Kravčenoka, Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kas sniedza savus komentārus par gaidāmo 3 zvaigžņu turnīru.

 

“Prieks, ka šī pasaules līmeņa pludmales volejbola turnīra rīkošana Latvijai un Jūrmalai ir kļuvusi par tradīciju. Šis būs lielākais pludmales volejbola turnīrs Ziemeļeiropā, kurā varēsim klātienē redzēt lielākās pašmāju un ārzemju pludmales volejbola zvaigznes. Šāda līmeņa sacensības ir labs atspēriena punkts šī sporta veida attīstībai Latvijā, jo tas piesaista arvien vairāk jaunus sportistus, kuriem pludmales volejbols kļūst par nozīmīgu dzīves sastāvdaļu. Es novēlu visiem izdošanos un sportiskus panākumus mūsu sportistiem,” stāsta Latvijas Volejbola federācijas prezidents Jānis Buks.

 

“Pludmales volejbola čempionāts ir kā labs pulkstenis, kas rit minūti minūtē un sekundi sekundē. Mehānisms ir tāds, kas lieliski strādā jau septīto gadu. Es ceru, ka Jūrmalas smiltis nesīs labus rezultātus. Mēs esam lepni, ka mums ir tik lieliskas pludmales. Paldies sportistiem, ka esat, jūsu cīņasspars, spēļu spraigums un enerģija padara šos turnīrus īpašu,” stāsta Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Rita Sproģe.

 

“Mēs ar Nastju (Anastasiju) esam aizvadījuši jau divus treniņu mēnešus Āfrikā. Pašlaik sacensību nav. Mūsu pirmais starts būs marta beigās. Galvenais akcents ir uz treniņu procesu, lai mēs varētu pēc iespējas labāk sagatavoties Jūrmalas turnīram. Aprīlī ir atcēlušies vairāki turnīri, tāpēc šobrīd mums vēl nav plānu,” stāsta pludmales volejboliste Tīna Graudiņa.

 

“Būs prieks spēlēt savās mājās, ikdienas treniņu vietās. Ļoti labi, ka Jūrmalas turnīrs parādījās kā vēl viens atspēriena punkts, lai krātu Olimpiskās kvalifikācijas punktus. Sākām gatavoties jaunajai sezonai jau 4. janvārī. Pēdējā mēneša laikā slīpējām spēles epizodes. Atskaites punkts mūsu sagatavotībai būs pirmais turnīrs. Sākot no maija mums sāksies aktīva sacensību sezona un domāju, ka līdz jūlija beigām, kad notiks Olimpiskās spēles, spēsim atgūt spēļu praksi. Tagad jākoncentrējas uz treniņu procesu, lai mēs būtu labākajā formā tieši Jūrmalā un Olimpiskajās spēlēs,” stāsta pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš.

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE