Jūrmalas Sporta skola atsāk treniņus
Publicēts: piektdiena, 15.maijs, 2020
Kategorija: Sports

Jūrmalas Sporta skola atsākusi treniņus klātienē, ievērojot noteiktos piesardzības pasākumus.

No 13. maija treniņus klātienē atsākuši basketbolisti, futbolisti, handbolisti, hokejisti, volejbolisti, vieglatlēti, regbisti, mākslas vingrotājas, džudisti, kā arī daiļslidošanas un burāšanas nodaļas audzēkņi. Peldēšanas treniņi peldētājiem no 12 gadu vecuma tiks organizēti sanatorijas „Dzintarkrasts” un viesnīcas „Daina” peldbaseinos.

 

Lai gan ir noteikti ļoti stingri noteikumi, kā organizējami treniņi, jo ne visas iepriekš izmantojamās treniņu metodes ir atļautas (nav atļauts savstarpējais kontakts un kopējā inventāra izmantošana), bērni ir priecīgi atkal trenēties un satikt draugus un trenerus.

 

Klātienes treniņi var notikt, ja tiek ievēroti šādi nosacījumi: grupa, ieskaitot treneri, ir līdz 25 personām; iekštelpās treniņš notiek ne ilgāk kā trīs stundas, ārpus telpām – neierobežoti; treniņu vada sertificēts treneris; jāievēro divu metru distance; nepārklājas dažādu treniņgrupu plūsmas; treniņā neiesaistās bērni, kas jaunāki par septiņiem gadiem, kā arī jāievēro citi epidemioloģiskās drošības pasākumi. Jūrmalas Sporta skola atsākot klātienes treniņu procesu, ievēro visas noteiktās prasības.

 

Jūrmalas Sporta skola ir pateicīga vecākiem par sapratni un noteikumu ievērošanu, kas neatļauj vecākiem ienākt sporta treniņa bāzēs kopā ar bērniem. Bērniem, kuri esošās situācijas laikā neapmeklē nodarbības, tiek nodrošināta programmas apguve attālinātajā treniņu režīmā.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE