Aicina apmeklēt bezmaksas SUP fitnesa nodarbības
Publicēts: trešdiena, 8.jūlijs, 2020
Kategorija: Sports

Lai veicinātu jūrmalnieku aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, Jūrmalā no maija līdz pat septembrim tiks rīkotas bezmaksas SUP fitnesa nodarbības. 

image

SUP fitnesa nodarbības sertificēta trenera Oskara Štāla vadībā notiks atpūtas vietā pretī Plūdu ielas un Lejas ielas krustojumam katru sestdienas rītu plkst.10.00 līdz 5. septembrim.

 

Nodarbībās varēs apgūt vingrojumus ūdenī uz SUP dēļa, izpildot dažādus līdzsvara vingrinājumus, kas paredzēti dziļās muskulatūras attīstībai, kā arī dinamiskus izturības vingrinājumus.

 

Uz nodarbībām tiek aicināts ikviens interesents, kas vēlas savu brīvo laiku pavadīt aktīvi, pie dabas, aicinātas arī ģimenes ar bērniem. Īpaša fiziskā sagatavotība vai supošanas pieredze nav nepieciešama, airēšanas un SUP vadīšanas pamatprincipus varēs apgūt nodarbībās. Nodarbību slodze būs mērena.

 

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās e-pastā jurmalavieno@inbox.lv. Vienas nodarbības maksimālais dalībnieku skaits – 10 personas, ilgums – 90 minūtes. Uz nodarbībām var ņemt līdzi arī savus SUP dēļus, iepriekš saskaņojot ar organizatoriem. Nepiemērotu laikapstākļu gadījumā nodarbības var tik pārceltas.

 

Nodarbības organizē biedrība “Jūrmala vieno”, projektu iedzīvotāju iniciatīvas konkursā līdzfinansē Jūrmalas pilsētas pašvaldība.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2021
PILSĒTAS KARTE