Aicina jauniešus piedalīties “Pludmales volejbola turnīrā”
Publicēts: otrdiena, 7.jūlijs, 2020
Kategorija: Sports
Autors: Paula Terehova - Jūrmalas Jauniešu domes pasākumu organizatore

Jūrmalas jaunieši aicina piedalīties pludmales volejbola turnīrā, kas notiks 25.jūlijā Jūrmalas pludmales centrā (posmā starp Majoriem un Dubultiem). Interesenti vecumā no 16 līdz 30 gadiem aicināti pieteikties, veidojot divu cilvēku komandas. 

image

Pasākuma mērķis ir popularizēt sporta aktivitātes un aktīva brīvā laika pavadīšanas iespējas jauniešiem Jūrmalā.

 

Plkst. 10.00 sāksies reģistrēšanās un iesildīšanās, sacensības sāksies plkst. 11.00. Turnīra laikā spēlētājus un atbalstītājus izklaidēs pasākuma vadītājs, aktīva mūzika, pārtraukumos starp spēlēm būs īsas uzmundrinošas un saliedējošas aktivitātes, iespēja iepazīties ar citiem jauniešiem un izveidot jaunus kontaktus. Komandas, kuras ieņems pirmās trīs vietas katrā vecuma grupā, saņems balvas.

 

Lūgums dalībniekiem un atbalstītājiem apģērbties atbilstoši laikapstākļiem, paņemt līdzi ūdeni un personīgās drošības līdzekļus (pretapdeguma krēmu u.c.).

 

Dalība turnīrā ir bez maksas, iepriekš reģistrējoties un aizpildot pieteikuma anketu sev un komandas biedram - bit.ly/vasarasvolejbols20.
Nolikums - bit.ly/volejbolsnolikums.

Tiekamies pludmalē!

 

Projekts “Vasaras volejbola turnīrs 2020” īstenots ar Jūrmalas domes piešķirto finansējumu Jūrmalas jauniešu iniciatīvu konkursa ietvaros.

  

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE