Jūrmalas atklātais čempionāts basketbolā
Publicēts: otrdiena, 7.jūlijs, 2020
Kategorija: Sports

4. un 5. jūlijā Jūrmalas Valsts ģimnāzijas zālē norisinājās Jūrmalas atklātā basketbola čempionāta pusfinālu un fināla izslēgšanas turnīra spēles, kurās cīņu par čempiona titulu turpināja četras labākās turnīra komandas.

image

Attēlā: Uzvarētāja lauri – komandai “Jūrmala holidays”.

Pirmās dienas pirmajā spēlē tikās “Ghetto” un “Jūrmala holidays” komandas, no kurām pārāka izrādījās “Jūrmala holidays”, ar rezultātu 79:74 pieveicot spēcīgo Rīgas komandu “Ghetto”. Otrajā spēlē tikās komandas “Klondaika” un “Dizainaseta.lv”, un ar rezultātu 64:57 veiksmīgāku sniegumu demonstrēja “Klondaika”, nodrošinot vietu finālā pret pagājušā gada čempioniem “Jūrmala holidays”.

 

Otrajā dienā cīņā par 3. vietu tikās “Ghetto” un “Dizainaseta.lv”. Lai arī “Ghetto” aizvadīja spēli bez diviem saviem līderiem, komanda demonstrēja pārliecinošu sniegumu, visas spēles garumā nodrošinot pārliecinošu punktu pārsvaru un uzvaru, ar rezultātu 75:57 (22:15, 18:11, 18:18, 17:13) apspēlējot pretinieku komandu.

Rezultatīvākie spēlētāji spēlē par 3. vietu: T. Straudovskis (23 p.), E. Frīdenbergs (21 p.), K. Podāns (18 p.), N. Litke (14 p.) un R. Ruksis (10 p.).

 

Fināla spēlē tikās “Jūrmala holidays” un “Klondaika”. Abas komandas demonstrēja fināla cienīgu dueli un pārmaiņus pārņēma vadības grožus, izpildot lieliskas kombinācijas, sadarbojoties, apmainoties ar precīziem tālmetieniem spēles svarīgajos brīžos. Jūrmalas atklātā basketbola čempionāta uzvarētājs tika noteikts tikai pēc pagarinājuma, kurā, demonstrējot lielisku sākumu un vēlāk nosargājot iekrātos vadības punktus, ar rezultātu 94:86 (22:20, 15:20, 21:20, 19:17, 9:17) uzvarēja “Jūrmala holidays”.

 

Rezultatīvākie spēlētāji par 1.vietu: G. Epners (34 p.), M. Liepa (19 p.), E. Vītols (18 p.), T. Provejs (17 p.), V. Dambergs (12 p.), K. Krauja (12 p.), J. Vainoris (11 p.) un R. Liepa (11p.).

 

Rezultatīvākais, kā arī labākais trīs punktu metienos – Edgars Šterns-Stirne (BK “Celtnieks”).

Labākais centrs – Kaspars Cipruss (“Ghetto”).

Labākais uzbrucējs – Gatis Epners (“Jūrmala holidays”).

Labākais aizsargs – Emīls Vītols (“Jūrmala holidays”).

 

Jūrmalas pilsētas čempionāts basketbolā tiek organizēts ar Jūrmalas pilsētas domes atbalstu sadarbībā ar biedrību “Jūrmalas sporta senioru biedrība “Jūrmala””.

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE