Starptautiskais bērnu un jauniešu šaha turnīrs “Rudaga – Kaissa 2020” pulcēja vairāk nekā 150 jaunos šahistus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Francijas un Krievijas.

image

Starptautiskajā bērnu un jauniešu šaha turnīrā “Rudaga – Kaissa 2020” pulcējās vairāk nekā 150 jaunie šahisti – gan iesācēji, gan pieredzējuši spēlētāji. Jaunajiem šahistiem laba pieredze bija tikšanās simultānspēlē pret lielmeistariem Alekseju Širovu un Jevgēniju Svešņikovu, kā arī jaunās paaudzes spēlētāju Rihardu Bekasovu.

 

Šī gada jaunums bija A grupa, kurā piedalījās spēlētāji bez vecuma ierobežojuma ar reitingu ELO 1600 un vairāk. B turnīrā tikās I sporta klases spēlētāji ar reitingu līdz ELO 1599. Šaha spēles cienītāji bez vecuma ierobežojuma izmēģināja arī veiksmi Dice chess turnīrā, kam pievienojās arī daudzi spēlētāji, kuri nepiedalījās pamata turnīros. 

 

Trīs dienu turnīrs “Rudaga – Kaissa 2020” bija lielisks pasākums Jūrmalas sporta un kultūras dzīvē, kā arī dāvāja spilgtu vasaras piedzīvojumu visiem tā dalībniekiem – turnīra tuviem un tāliem viesiem. Šīs ar šahu piepildītās dienas bērniem, viņu treneriem un vecākiem sniedza ne tikai labu sacensību pieredzi, bet arī jaunus draugus, atpūtu pie jūras, bet mums – organizatoriem iedvesmu nākamo turnīru organizēšanai,” gandarīta Starptautiskā bērnu un jauniešu šaha turnīra “Rudaga – Kaissa” organizatore Inese Testeļeca. Turnīra apbalvošanas ceremonijā atzinīgus vārdus visiem dalībniekiem, organizatoriem, atbalstītājiem veltīja arī Latvijas Šaha federācijas prezidents Māris Krakops.

 

Starptautiskais bērnu un jauniešu šaha turnīrs “Rudaga – Kaissa 2020” notika ar Jūrmalas pilsētas domes atbalstu.