Svētdien, 30. augustā, pie Dzintaru koncertzāles norisinājās Jūrmalas velomaratons, kur garākajā – ISOSTAR Tautas distancē – pēc distancē pavadītām 39 minūtēm un 55 sekundēm uzvaru sprintā izcīnīja Ivars Milužs (Velo+ Bottari Baltic) un starp sievietēm ātrākā bija Olga Zaharova (Velo+ Bottari Baltic).

image

Saulainajos laika apstākļos sacensībās kopumā piedalījās vairāk nekā 1500 dalībnieki, kuri visas dienas garumā devās Isostar Tautas 30 km distancē, Garmin Ģimenes 15 km distancē, bet pirmskolas vecuma dalībnieki bērnu 0.5–1 km distancēs.

 

Pasākuma laikā norisinājās “Atklātais IeM un  policistu veločempionāts”, kurā atsevišķā ieskaitē piedalījās Latvijas iekšlietu struktūru darbinieki.

 

“Sakām lielu paldies visiem daudzajiem dalībniekiem, kas piedalījās sacensībās un aktivitātēs. Pateicamies Valsts policijai par satiksmes drošību distancē, par ko esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju un Jūrmalas pilsētai par atbalstu,” teic sacensību organizators Jānis Vanags.

 

Pasākumi organizatori bija parūpējušies, lai distances finišā ikviens dalībnieks saņemtu dzērienu, saldumus un godam nopelnīto Jūrmalas velomaratona svētku piemiņas medaļu.

Pasākumu organizēja “Piedzīvojumu sacensību apvienība” (XEvents), uz velomaratonu aicināja Jūrmalas pilsēta.