No 15. līdz 20.septembrim Majoru pludmalē norisināsies šī gada nozīmīgākais volejbola notikums pasaulē – CEV Eiropas čempionāts pludmales volejbolā, kas Majoru pludmalē pulcēs lielu daļu šī brīža labākos vīriešu un sieviešu duetus. Ar Jūrmalas iedzīvotāja karti 20% atlaide turnīra biļetēm. 

image

Biļetes uz turnīru iespējams iegādāties mājaslapā www.bezrindas.lv

 

Jūrmalā pulcēsies labākie Latvijas spēlētāji, pasaules ranga līderi, pasaules čempioni un olimpiskie medaļnieki. Turnīrā piedalīsies 64 sportistu pāri – 32 vīriešu un 32 sieviešu. Latviju šajā nozīmīgajā turnīrā pārstāvēs visi labākie pludmales volejbolisti – 4 vīriešu komandas un 4 sieviešu komandas.

 

Vīriešu konkurencē par galvenajiem favorītiem var uzskatīt vairākus pārus – pasaules ranga līderus no Norvēģijas Andreru Molu un Kristiānu Sorumu, pasaules čempionus no Krievijas Vjačeslavu Krasiļņikovu un Oļegu Stojanovski, pasaules vicečempionus no Vācijas Juliusu Tolli un Klemensu Vikleru. Tāpat pie favorītiem var pieskaitīt arī pieredzējušo nīderlandiešu duetu Brouveru / Meusenu, olimpiskos vicečempionus no Itālijas Lupo / Nikolai un spāņu veterānus Herera / Gavira.

 

Sieviešu turnīrā par galvenajām titula pretendentēm tiek uzskatītas šveicietes Huberlī / Betšartai un Heidrihai / Verže – Deprē, olimpiskā čempione Laura Ludviga, kas spēlēs vienā pārī ar Margaretu Kozuhu, un nīderlandietes Kaizere / Mepelinka. Tāpat arī pie favorītēm tiek pieskaitītas čehietes Slukova / Hermanova, kuras Olimpiskajā kvalifikācijā piekāpās mūsu Graudiņai / Kravčenokai.

 

Turnīra pusfināli un fināli būs vērojami svētdien, 20. septembrī. Turnīra programma:
otrdiena–ceturtdiena
piektdiena–svētdiena

 

Turnīru bez maksas var apmeklēt bērni līdz 6 (ieskaitot) gadiem kopā ar vecākiem, ja tie neaizņem atsevišķu sēdvietu. Bērniem līdz 13 gadiem ir pieejamas biļetes ar 30% atlaidi. Pie ieejas būs jāuzrāda dokumentu, kas apliecina bērnu vecumu.

 

Iegādājoties biļetes Centrālajā laukumā, skatītājiem būs iespēja apmeklēt klātienē arī spēles uz blakus esošajiem 2.–4. laukumiem, taču bez garantētas sēdvietas. Bez iegādātām biļetēm sekot līdzi spēlēm uz 2.–4. laukuma varēs, atrodoties aiz norobežojošās sētas starp laukumiem.

 

Vairāk informācijas par turnīru – beachvolley.jurmala.lv