Pirmajās septembra brīvdienās Lapmežciema sporta hallē notika ikgadējās senioru sporta biedrības “Jūrmala” atklātās senioru sacensības galda tenisā.

image

Attēlā: 40+ grupas uzvarētāji, centrā Skaidrīte Zāģere.

Sacensības notika četrās vecuma grupās, dalībnieku skaits gan bija mazāks kā iepriekšējos gados, toties tie, kas ieradās, varēja izspēlēties pēc sirds patikas.

40+ vecuma grupā toni noteica liepājnieki, un kārtējo reizi SSB Jūrmala kausu izcīnīja Uldis Kapellers, bet trešo vietu vīru konkurencē ieguva jūrmalniece Skaidrīte Zāģere, kura zaudēja tikai diviem liepājniekiem.

Vissīvākās cīņas notika 50+ vecuma grupā, kur pirmo trīs vietu ieguvējiem bija vienāds uzvaru skaits un vietu sadalījumu noteica savstarpējo spēļu setu  attiecība. Pirmo vietu ieguva kuldīdznieks Ivars Šuvalovs.

60+ vecuma grupā pārliecinoši uzvarēja rīdzenieks Uģis Plikgalvis, astoņās spēlēs zaudējot tikai vienu setu.

70+ vecuma grupā šogad tika izcīnīts Ivara Ostvalda (1934-2020) piemiņas kauss. Ivars bija SSB “Jūrmala” vecākais biedrs, aktīvs spēlētājs un sacensību organizators Bulduru tehnikumā, apbalvots ar Jūrmalas domes balvu par mūža ieguldījumu sporta attīstībā. Kā pirmais Ivara piemiņas kausu ieguva liepājnieks Gunārs Jēkabsons.