27.septembrī norisināsies Jūrmalas skriešanas svētki
Publicēts: trešdiena, 23.septembris, 2020
Kategorija: Sports

Svētdien, 27.septembrī, Majoru pludmalē jau desmito gadu norisināsies Jūrmalas skriešanas svētki, kur lieli un mazi dalībnieki varēs sacensties trīs skriešanas distancēs, Latvijas nūjošanas čempionāta 3.posma kausa izcīņā, kā arī piedalīties citās sportiskās un izklaidējošās aktivitātēs.

image

Reģistrēties dalībai Jūrmalas skriešanas svētkos var līdz 24.septembrim, plkst.18.00, vietnē www.maratoni.lv. Reģistrējoties ar Jūrmalas iedzīvotāja karti, dalība Jūrmalas skriešanas svētkos ir bez maksas.

 

Skriešanai būs paredzētas trīs distances, kas izvietotas pludmales smiltīs – piecu un desmit kilometru skrējiens bez vecuma ierobežojuma un īpašā 0,5–1 kilometra distance bērniem. Katras disciplīnas laika ierobežojums pieaugušajiem ir 1,5 stundas, savukārt bērniem nav laika ierobežojuma.

 

“Jūrmalas skriešanas svētku unikalitāte ir mūsu smiltīs veidotās distances, kas ir īpaši saudzīgas skrējēju locītavām un mugurām. Tāpēc esmu gandarīts, ka jau desmito gadu šo pasākumu izvēlas gan profesionāli skrējēji, gan ģimenes ar bērniem – tas ļauj ticēt, ka jūrmalniekiem un pilsētas viesiem aktīvā atpūta ir nepieciešama, kas arī mudina mūs darboties tālāk,” saka pasākuma organizatoru pārstāvis Arnis Lazdiņš..  

 

Nūjošanā desmit un 21 kilometra distancē dalībnieki sacentīsies trīs vecuma grupās sieviešu un vīriešu konkurencē, savukārt piecu kilometru distancē varēs startēt visi, un sportisti netiks dalīti pa vecuma grupām. Laika limits piecu un desmit kilometru distancei – divas stundas, 21 kilometra distancei – 3,5 stundas.

 

Sacensību dienā numuru izsniegšana sāksies no plkst.8.30. Aktivitātes beigsies ap plkst.15.30. Visi finišētāji balvā saņems Jūrmalas skriešanas svētku piemiņas medaļu. Par labu noskaņojumu sacensību laikā rūpēsies viens no populārākajiem sporta pasākumu vadītājiem Lauris Lizbovskis, savukārt pasākuma muzikālo noformējumu nodrošinās DJ Ed Veto.

 

Jūrmalas skriešanas svētkus organizē „Maratoni.lv” sadarbībā ar Latvijas tautas sporta asociāciju, uz svētkiem aicina Jūrmalas pilsēta.

 

Sporta svētku programma pieejama vietnē www.maratoni.lv. Papildu informācija pa tālr. 67844425 vai e-pastā sport@alphabaltic.lv.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2021
PILSĒTAS KARTE