Senioru sporta biedrības “Jūrmala” galda tenisists Ilgonis Aželis 17.martā svinēs astoņdesmit gadu jubileju.

image

Liekas neticami, bet Ilgonis vēl strādā pilnu slodzi kā augstākās kvalifikācijas mēbeļu galdnieks. Viņa gatavotās mēbeles rotā daudzus birojus un dzīvokļus, bet brīvajā laikā,  protams, galda teniss.             

         

Daudzi vecākās paaudzes galda tenisisti ir spēlējuši ar Ilgoņa gatavotajiem rakešu kokiem, jo sešdesmitajos gados ārzemju firmu raketes bija grūti iegādāties, bet Ilgoņa gatavotās raketes bija ļoti kvalitatīvas.

 

Jaunības gados Ilgoņa Ažeļa lielākais sasniegums bija Latvijas 1960.gada vicečempiona tituls, un medaļa arī jauktajā dubultspēlē. Izcīnītas godalgotas vietas sporta biedrību “Vārpa” un “Daugava” sacensībās un vairākkārt - arī Jūrmalas čempiona tituls.    

                                                                                                        

Pārejot veterāna statusā, Ilgonis nav beidzis sportot, bet senioru sporta biedrības “Jūrmala” komandas sastāvā turpina treniņus un piedalās Ziemeļvalstu, Baltijas valstu, Latvijas galda tenisa federācijas un klubu rīkotajās sacensībās, izcīnot godalgotās vietas. Vissīvākās cīņas parasti ir ar lietuviešiem un Latvijas titulētāko galda tenisa veterānu – liepājnieku Gunāru Jēkabsonu, kuru vairākkārt  ir izdevies arī uzvarēt.  

                                                         

Sveicam Ilgoni Aželi jubilejā, vēlam arī turpmāk labu veselību, možu garu, panākumus pie tenisa galda un ne asakas vasaras atpūtā pie Usmas ezera.