image
Majoros aizvadīts Starptautiskais turnīrs pludmales regbijā

11. augustā Jūrmalas pludmales centrā Majoros notika pludmales regbija sacensības U-10, U-12, U-16 vecuma grupas komandām. Sacensībās piedalījās komandas no Latvijas, Lietuvas un Krievijas.

piektdiena, 16.augusts, 2019
image
Majoru pludmalē top volejbola stadions Pasaules kausa posma uzņemšanai

Jau nākamnedēļ, no 22. līdz 25. augustam, Jūrmalā sāksies līdz šim nozīmīgākās pludmales volejbola sacensības Latvijas vēsturē – Pasaules kausa posms pludmales volejbolā. Šobrīd savu dalību turnīram ir apstiprinājuši 52 pludmales volejbola pāri no 27 pasaules valstīm un notiek vērienīgā turnīra stadiona būvniecība, kurā spēles klātienē varēs vērot vairāk nekā 2000 pludmales volejbola interesenti.

ceturtdiena, 15.augusts, 2019
image
Ziemeļeiropas un Baltijas TCR seriālā startēs pirmais latviešu sportists – jūrmalnieks Valters Zviedris

No 17. līdz 18. augustam Biķernieku trasē jau astoto gadu norisināsies autošosejas festivāls “Riga Summer Race”. Pirmo reizi Ziemeļeiropas zonas un Baltijas 6H izturības (NEZ6H) čempionāta TCR klasē startēs latviešu autosportists Valters Zviedris.

ceturtdiena, 15.augusts, 2019
image
Par Jūrmalas kausa ieguvējiem kļūst “BFS Atlas Ropaži” vienība, starp dāmām labākās “Strong”

Sestdien, 10.augustā, pludmales sporta veidu centrā Majoros tika aizvadīts Jūrmalas pludmales futbola kausa izcīņas finālturnīrs. Par kausa ieguvējiem kļuva regulārās sezonas uzvarētāji “BFS Atlas Ropaži”, kas finālā ar 3:0 pārspēja “Baltic XL”, bet trešo vietu izcīnīja “PFD” komanda. Dāmu turnīrā triumfēja “Strong” vienība.

ceturtdiena, 15.augusts, 2019
image
Divi Jūrmalas kartingisti uz goda pjedestāla Smiltenē

Smiltenē, Sporta kompleksā “Teperis” no 9. līdz 10. augustam norisnājās ceturtais no šī gada sešiem Latvijas kartinga čempionāta un ProKart kausa posmiem  kartingā. Uz sacansībām bija ieradušies vairāk nekā 220 sportisti no Baltijas un arī no tuvējām ārzemēm - Krievijas, Baltkrievijas un arī Skandināvijas.

pirmdiena, 12.augusts, 2019
image
Jūrmalā notiks Starptautiskais bērnu un jauniešu šaha turnīrs “Rudaga–Kaissa 2019”

No 22. līdz 26. augustam Jūrmalā jau tradicionāli notiks Starptautiskais bērnu un jauniešu šaha turnīrs “Rudaga–Kaissa 2019”.

image
Ņikita Lijcs iesaistās cīņā par Pasaules čempiona titulu ātrumlaivās

Somijas pilsētā Kotkā aizvadīts šī gada Pasaules čempionāta pirmais un otrais posms. Gleznaino parku pilsēta vienā no Somijas līčiem pulcēja labākos Formula 4 klases braucējus. Sacensībās startēja arī Latvijas labākais šīs klases pilots Ņikita Lijcs.

pirmdiena, 12.augusts, 2019
image
Jūrmalniece Graudiņa un Kravčenoka kļūst par Eiropas čempionēm pludmales volejbolā

Pludmales volejbolistes Tīna Laura Graudiņa un Asastasija Kravčenoka 10. augustā Maskavā ķluva par Eiropas čempionēm, finālā uzvarot polietes Katažinu Kocioleku un Kingu Vojtašiku.

pirmdiena, 12.augusts, 2019
image
Jūrmalā aizvadītas Ķemeru orientēšanās spēles

3. augustā kopienas pasākuma “Tikšanās Ķemeros” ietvaros aizvadītas ikgadējās Ķemeru orientēšanās spēles.

image
Futbola treneri sarīko „Trebuhova kauss 2019”

Jūrmalas Sporta skolas futbola nodaļas treneri Nikolajs Kulmanakovs un Aleksandrs Briļs 21.jūlijā Slokas stadionā rīkoja atklāto futbola turnīru „Trebuhova kauss 2019” pateicībā par futbola mīlestības ieaudzināšanu savam pirmajam trenerim Pjotram Trebuhovam. 

piektdiena, 9.augusts, 2019
Ielādēt vairāk