Jaunumi
image
Jūrmalas pašvaldība aicina iesniegt projektu pieteikumus sporta pasākumu, klubu un individuālo sportistu atbalstam 2020. gadā

Līdz 15. septembrim var iesniegt sporta projektu pieteikumus un pretendēt uz nepieciešamā līdzfinansējuma saņemšanu 2020. gadam Jūrmalai raksturīgu un nozīmīgu sporta pasākumu īstenošanai, kā arī Jūrmalas sporta organizāciju, to pārstāvēto komandu un individuālo sportistu (jūrmalnieku) atbalstam. 

ceturtdiena, 22.augusts, 2019
image
Valters Zviedris debitē TCR klasē ar pasaules līmenim atbilstošu tehniku

Astoņpadsmitgadīgais Jūrmalas autosportists, pieckārtējs Latvijas čempions kartingā un Latvijas sporta meistars Valters Zviedris piedzīvojis spilgtu debiju ar pasaules līmeņa TCR autošosejas spēkratu – 340Zs jaudīgu “Cupra TCR-DSG” sporta auto. 

otrdiena, 20.augusts, 2019
image
Jūrmalas meitenes Latvijas basketbola izlasēs

Jūrmalas Sporta skolas basketbola nodaļas meitenes veiksmīgi pārstāv Latviju valsts izlasēs.

otrdiena, 20.augusts, 2019
image
Samoilovs/Šmēdiņš triumfē Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīrā

Jūrmalnieks Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš 18.augustā Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīrā Maskavā izcīnīja zeltu .

pirmdiena, 19.augusts, 2019
image
Majoros aizvadīts Starptautiskais turnīrs pludmales regbijā

11. augustā Jūrmalas pludmales centrā Majoros notika pludmales regbija sacensības U-10, U-12, U-16 vecuma grupas komandām. Sacensībās piedalījās komandas no Latvijas, Lietuvas un Krievijas.

piektdiena, 16.augusts, 2019
image
Šonedēļ Jūrmalā norit Pasaules kausa posms pludmales volejbolā

No 22. līdz 25. augustam Jūrmalā notiek līdz šim nozīmīgākās pludmales volejbola sacensības Latvijas vēsturē – Pasaules kausa posms pludmales volejbolā. Savu dalību turnīram ir apstiprinājuši 52 pludmales volejbola pāri no 27 pasaules valstīm.

ceturtdiena, 22.augusts, 2019
image
Ziemeļeiropas un Baltijas TCR seriālā startēs pirmais latviešu sportists – jūrmalnieks Valters Zviedris

No 17. līdz 18. augustam Biķernieku trasē jau astoto gadu norisināsies autošosejas festivāls “Riga Summer Race”. Pirmo reizi Ziemeļeiropas zonas un Baltijas 6H izturības (NEZ6H) čempionāta TCR klasē startēs latviešu autosportists Valters Zviedris.

ceturtdiena, 15.augusts, 2019
image
Par Jūrmalas kausa ieguvējiem kļūst “BFS Atlas Ropaži” vienība, starp dāmām labākās “Strong”

Sestdien, 10.augustā, pludmales sporta veidu centrā Majoros tika aizvadīts Jūrmalas pludmales futbola kausa izcīņas finālturnīrs. Par kausa ieguvējiem kļuva regulārās sezonas uzvarētāji “BFS Atlas Ropaži”, kas finālā ar 3:0 pārspēja “Baltic XL”, bet trešo vietu izcīnīja “PFD” komanda. Dāmu turnīrā triumfēja “Strong” vienība.

ceturtdiena, 15.augusts, 2019
image
Divi Jūrmalas kartingisti uz goda pjedestāla Smiltenē

Smiltenē, Sporta kompleksā “Teperis” no 9. līdz 10. augustam norisnājās ceturtais no šī gada sešiem Latvijas kartinga čempionāta un ProKart kausa posmiem  kartingā. Uz sacansībām bija ieradušies vairāk nekā 220 sportisti no Baltijas un arī no tuvējām ārzemēm - Krievijas, Baltkrievijas un arī Skandināvijas.

pirmdiena, 12.augusts, 2019
image
Jūrmalā notiks Starptautiskais bērnu un jauniešu šaha turnīrs “Rudaga–Kaissa 2019”

No 22. līdz 26. augustam Jūrmalā jau tradicionāli notiks Starptautiskais bērnu un jauniešu šaha turnīrs “Rudaga–Kaissa 2019”.

pirmdiena, 12.augusts, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2019
PILSĒTAS KARTE