image
Par iebraukšanu Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā jāmaksā

Iebraukšanas maksa vienai dienai ir nemainīga – divi eiro. Pašvaldība aicina braucējus neveidot drūzmu pie caurlaižu iegādes automātiem Priedainē, un caurlaides iegādāties elektroniski: portālā www.visitjurmala.lv, ar “Mobilly” vai “Citadele” aplikāciju starpniecību. Tāpat pastāv iespēja nodevu samaksāt caurlaižu iegādes automātos četrās vietās pilsētā: pie lielveikala “Rimi” Lielupē, pie Dzintaru koncertzāles, Majoru stāvlaukumā un pie Dubultu stacijas.

ceturtdiena, 28.marts, 2019
image
Šonedēļ – Eiropas Mobilitātes nedēļa

No 16. līdz 22. septembrim notiek Eiropas Mobilitātes nedēļa, kuras šī gada vadmotīvs ir  “Gudrāks solis”. Kampaņas mērķis ir veicināt sabiedrības informētību par pozitīvo ietekmi, pārvietojoties ar riteni un kājām, kā arī viedo pilsētu attīstību.

pirmdiena, 16.septembris, 2019
image
Piesakiet pretendentus Jūrmalas pilsētas apbalvojumiem!

Līdz 31. oktobrim aicinām pieteikt pretendentus Jūrmalas pilsētas apbalvojumiem.

piektdiena, 13.septembris, 2019
image
Dzintaros notiks košākais rudens skrējiens Latvijā – “Electric Run Jūrmala”

28. septembrī Jūrmalā Dzintaros norisināsies košākais rudens skrējiens – “Electric Run Jūrmala”, kurā dalībniekiem 5 km distances laikā būs iespēja piedzīvot pozitīvas emocijas LED gaismā un mūzikas skaņās. Ar Jūrmalas iedzīvotāja karti dalība skrējienā ir bez maksas.

piektdiena, 13.septembris, 2019
image
Aicinām pieteikt dalību jaunajai sezonai Jūrmalas pilsētas atklātajā čempionātā basketbolā vīriešiem

Oktobra vidū sāksies tradicionālais Jūrmalas atklātais amatieru basketbola čempionāts vīriešiem, kurā ik gadu piedalās caurmērā 12 pilsētas un tās tuvākās apkārtnes komandas.

ceturtdiena, 12.septembris, 2019
image
Jauniešus aicina pieteikties teātru festivāla meistarklasēm

No 18. līdz 20. oktobrim Jūrmalā notiks 3. Latvijas jauniešu teātru festivāls – meistarklases “Rainis un Aspazija Tev”. Šogad festivālā notiks teātra meistarklases, kurām pieteikties aicināti 16–25 gadus veci jaunieši, kurus interesē teātris un kuri vēlas uzzināt un iemācīties ko jaunu.

piektdiena, 6.septembris, 2019
image
Rudens lapas izvedīs bez maksas

Lai atbalstītu iedzīvotājus īpašumu sakopšanā, Jūrmalas pilsētas pašvaldība rudenī nodrošinās iespēju bez maksas nodot savāktās, nobirušās lapas.

ceturtdiena, 5.septembris, 2019
image
Nometne bērniem ar īpašām vajadzībām

Bērniem ar īpašām vajadzībām vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem un viņu draugiem tiek rīkota integrēta dienas nometne. Dalība nometnē ir bez maksas.

ceturtdiena, 12.septembris, 2019
image
Jūrmalas Sporta skola uzsāk jauno mācību gadu

Jūrmalas Sporta skola uzsākot jauno 2019./2020. mācību gadu, atskatās uz paveikto iepriekšējā sezonā un uzņem jaunus audzēkņus šajā mācību gadā.

otrdiena, 10.septembris, 2019
image
Jūrmalas radošie kolektīvi uzņem jaunus dalībniekus

Rudens sezonu uzsākot, Jūrmalas radošie kolektīvi organizē jaunu dalībnieku uzņemšanu. Pievienoties tiek aicināti visi dziedāt, dejot un muzicēt griboši jūrmalnieki, tāpat aicina audēju studija, baleta studija un jauniešu teātra studija. Radošajos kolektīvos, kas apvieno dažādu žanru mākslas, ir iespēja darboties dažādām paaudzēm – bērniem, jauniešiem, vidējai paaudzei un senioriem.

otrdiena, 3.septembris, 2019
Visi jaunumi
IESAKĀM APMEKLĒT
Citi pasākumi
NOTIKUMU KALENDĀRS
septembris 2019