• Jūrmala valsts svētkos apbalvo ar Goda zīmi

    Jūrmalas pilsētas pašvaldība, atzīmējot Latvijas Republikas Proklamēšanas dienu, pasniegusi augstākos apbalvojumus par ieguldījumu Jūrmalas pilsētas attīstībā. Apbalvojums Goda zīme un tituls „Goda jūrmalnieks” piešķirts tēlniecei Olgai Šilovai, SIA „Sanare – KRC Jaunķemeri” valdes priekšsēdētājai Elīnai Malkielai un ilggadējai Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskolas direktorei Zinaīdai Tarasenko, apbalvojums „Par mūža ieguldījumu” – Majoru vidusskolas un ilggadējai Jūrmalas Valsts ģimnāzijas skolotājai Vēsmai Reinkaitei.

    otrdiena, 17.novembris, 2020
image
Esiet uzmanīgi - satiksmes ierobežojumi Z.Meierovica prospektā

Šodien un rīt, 25. un 26.novembrī, ierobežota satiksme, sākot no Z.Meierovica un Pūpolu ielas krustojuma līdz Dubultu laukumam kanalizācijas spiedvada avārijas remontdarbu dēļ. 

trešdiena, 25.novembris, 2020
image
Jūrmalnieku aptauja: 87% iedzīvotāju apmierināti ar dzīves kvalitāti Jūrmalā

Sabiedriskās domas pētījumu centra “SKDS” veiktajā 2020. gada Jūrmalas iedzīvotāju aptaujā, novērtējot dzīves vidi un pakalpojumu pieejamību, 87% jūrmalnieku norādījuši, ka viņi ir apmierināti ar dzīvi Jūrmalā, un 94% norādījuši, ka mainīt dzīvesvietu uz citu pilsētu neplāno. Jūrmalas pilsētas domes darbu pozitīvi novērtējis 61 % iedzīvotāju, kas ir vēsturiski augstākais domes darba vērtējums 20 gadu laikā.

trešdiena, 25.novembris, 2020
image
Uzsāk ūdenssaimniecības attīstības būvdarbus posmā Sloka–Vaivari

Šonedēļ tiek uzsākti darbi projekta "Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība IV kārta" jauna darba līguma  posmā "Sloka–Vaivari".

trešdiena, 25.novembris, 2020
image
Uzmanību - ūdensvada remontdarbi!

Ūdensvada emontdarbu otrdien, 24. novembrī, ūdens nebūs Teātra ielā, trešdien – Edinburgas prospektā, un piektdien – Priedainē. 

pirmdiena, 23.novembris, 2020
image
Apkopoti ēdienu piegādātāji Jūrmalā

Apkopoti ēdināšanas uzņēmumi Jūrmalā, kuri veic piegādi uz mājām vai nodrošina iespēju pasūtīt maltīti līdzņemšanai. Aicinām atbalstīt vietējos uzņēmumus un iepazīt Jūrmalas kafejnīcu un restorānu piedāvājumus!

pirmdiena, 16.novembris, 2020
image
Jūrmalas pilsētas pašvaldībā iedzīvotājus apkalpo pēc iepriekšēja pieraksta un attālināti

Jūrmalas pilsētas dome informē, ka epidemioloģiskās drošības nolūkā Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai apmeklētāju apkalpošana notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta vai attālināti, sniedzot konsultācijas telefoniski vai ar e-pasta starpniecību.

ceturtdiena, 8.oktobris, 2020
image
Aktuālā informācija saistībā ar Covid-19

Ņemot vērā epidemiologu izvērtējumu par pieaugošiem Covid-19 izplatības riskiem, no 9. novembra līdz 6. decembrim Latvijā izsludināta ārkārtējā situācija, nosakot stingrus veselības drošības pasākumus.

ceturtdiena, 19.novembris, 2020
image
Jūrmalas iedzīvotāji krīzes situācijā var saņemt pabalstu 153 eiro apmērā

Jūrmalas pilsētas pašvaldība ārkārtējās situācijas laikā personām, kurām ārkārtējās situācijas dēļ nav iespējas nodrošināt pamatvajadzības (pārtika, medikamenti), piešķir pabalstu krīzes situācijā 153 eiro apmērā katram ģimenes loceklim mēnesī.

ceturtdiena, 12.novembris, 2020
image
Kā saņemt Jūrmalas iedzīvotāja karti COVID-19 laikā?

Laikā, kad Jūrmalas apmeklētāju apkalpošanas centri ir slēgti, Jūrmalas iedzīvotāja karti var saņemt attālināti, uz Jūrmalas pilsētas domes elektroniskā pasta adresi pasts@jurmala.lv nosūtot aizpildītu un parakstītu pieteikumu .

piektdiena, 9.oktobris, 2020
image
Izsludināts skatītāju balsojums kultūrā

Ņemot vērā šāgada situāciju, daudzi liela mēroga kultūras pasākumi tika atcelti, tomēr Jūrmalas kultūras dzīvē iezīmējas atsevišķi spilgti notikumi, kas norisinājušies gan klātienē, gan arī tiešsaistē un pelnījuši atzinīgu vērtējumu.

ceturtdiena, 5.novembris, 2020
image
Jūrmala izvirzīta apbalvojumam “Gada sporta pašvaldība”

Jūrmala ir izvirzīta apbalvojumam “Trīs Zvaigžņu balva 2020” nominācijā “Gada sporta pašvaldība”.  Aicinām balsot par Jūrmalu!

pirmdiena, 9.novembris, 2020
image
Igauņu, latviešu un somu mūsdienu mākslinieku darbu izstāde “Ziemeļu dimensija”

Projektā “Ziemeļu dimensija”, kurā ir izstāde Jūrmalas pilsētas muzejā un izstādes Somijā, piedalās 16 latviešu, desmit somu un divi igauņu mākslinieki. Visi mākslinieki izstādei radījuši jaunus, iepriekš neizstādītus darbus. Izstāde Jūrmalas pilsētas muzejā skatāma no 25. novembra līdz 30. decembrim.

piektdiena, 20.novembris, 2020
image
Aicinām piedalīties aptaujā par atpūtu Jūrmalas pludmalēs

Jūrmalnieki aicināti piedalīties aptaujā par atpūtu Jūrmalas pludmalēs – kas apmierina un kas būtu jāuzlabo, kā arī izteikt viedokli, vai atļaut atrasties ar suņiem pludmalē.

piektdiena, 30.oktobris, 2020
image
Savāktās rudens lapas var nodot bez maksas

Lai atbalstītu iedzīvotājus īpašumu sakopšanā, Jūrmalas pilsētas pašvaldība nodrošina iespēju bez maksas nodot savāktās, nobirušās lapas. 

ceturtdiena, 12.novembris, 2020
Visi jaunumi
NOTIKUMU KALENDĀRS
novembris 2020