• Attīstības programmas izstrāde. Aicinām jūrmalniekus uz diskusiju!

    Turpinot Jūrmalas pilsētas Attīstības programmas 2023.–2029. gadam izstrādi, jau notikušas vairākas tematiskās darba grupas, kurās ikviens jūrmalnieks var sniegt savu redzējumu pilsētas attīstībai.

    Paldies jūrmalniekiem, kas aktīvi iesaistījušies diskusijās ar saviem priekšlikumiem pilsētas nākotnes plānošanas procesā!

    Darba grupas ar diskusijām turpinās, un ikviens var izvēlēties kādu tematisko virzienu un pieteikties darba grupā.

    trešdiena, 3.marts, 2021
image
Aicina pieteikties ilgtermiņa caurlaidēm iebraukšanai Jūrmalā

No 1.aprīļa atsāksies periods, kad iebraukšanai Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā nepieciešama caurlaide. Jūrmalas pilsētas dome aicina transportlīdzekļu vadītājus, kuri plāno noformēt vai iegādāties ilgtermiņa caurlaides, neatlikt to uz pēdējo brīdi. 

pirmdiena, 1.marts, 2021
image
Iedzīvotāju apkalpošana attālināti – pa tālruni un e-pastā

Jūrmalas pilsētas domē un tās iestādēs apmeklētāju apkalpošana notiek attālināti, sniedzot konsultācijas telefoniski vai ar e-pasta starpniecību.

ceturtdiena, 8.oktobris, 2020
image
Aktuālā informācija saistībā ar Covid-19 (aktualizēts)

Līdz 6.aprīlim pagarināti drošības pasākumi Covid-19 ierobežošanai. Lai mazinātu Covid-19 pandēmijas izplatību, aicinām ikvienu jūrmalnieku ievērot noteiktos piesardzības pasākumus.

image
Jūrmalas pilsētas vēlēšanu komisijas informācija

Saskaņā ar Pašvaldības domes vēlēšanu likuma 15. panta ceturto daļu un Centrālās vēlēšanu komisijas 2021. gada 14. janvāra instrukciju “2021. gada 5. jūnija pašvaldību vēlēšanu kandidātu sarakstu pieņemšanas instrukcija” Jūrmalas pilsētas vēlēšanu komisija ir noteikusi darba laiku deputātu kandidātu sarakstu pieņemšanai Jūrmalas pilsētas domes vēlēšanām.

trešdiena, 3.marts, 2021
image
Jūrmalas teritorijā aizliegts atrasties uz ūdenstilpju ledus

Ņemot vērā ledus kušanu un meteoroloģiskās prognozes, ar 5. martu Jūrmalas pašvaldība noteikusi paaugstinātas bīstamības stāvokli un aizliegumu atrasties uz ūdenstilpju ledus Jūrmalas administratīvajā teritorijā, tostarp Rīgas jūras līcī.

trešdiena, 3.marts, 2021
image
Pianistes Dzintras Erlihas solokoncerts tiešsaistē no Dubultu koncertzāles

Sestdien, 6. martā, plkst. 16.00 tiešsaistē no Dubultu koncertzāles norisināsies pianistes Dzintras Erlihas solokoncerts “Cerībai”. Koncerts būs skatāms Jūrmalas Mūzikas vidusskolas “Facebook” lapā un “Youtube” kanālā “Jurmala live”.

otrdiena, 2.marts, 2021
image
Ūdens padeves pārtraukums O.Kalpaka prospekta un Vikingu ielu krustojumā

Īstenojot projekta "Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības IV kārta" būvniecības darbus, ceturtdien, 4.martā, no plkst.9.00 līdz plkst.18.00, tiks atslēgta centralizētā ūdens padeve Oskara Kalpaka prospekta un Vikingu ielu krustojumā.

pirmdiena, 1.marts, 2021
image
Covid-19 analīzes var nodot arī Kauguros

24. februārī Nometņu ielā 2b Kauguros darbu sācis SIA “Centrālā laboratorija” Covid-19 analīžu nodošanas punkts. Šis ir otrais testēšanas punkts Jūrmalā, kur iedzīvotāji var nodot analīzes Covid-19 infekcijas noteikšanai.

pirmdiena, 22.februāris, 2021
image
LIAA biznesa inkubatoros gaida jaunos uzņēmējus

Uzņēmumi, kuri izstrādājuši konkurentspējīgus produktus vai pakalpojumus un vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību, aicināti pieteikties uzņemšanai Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jūrmalas biznesa inkubatorā. Pieteikumus pirmsinkubācijas (PINK) un inkubācijas (INK) programmās varēs iesniegt no 1. līdz 22. martam.

otrdiena, 23.februāris, 2021
image
Jūrmala izsludina logo skiču konkursu “Eiropas kultūras galvaspilsētas” pieteikumam

Lai izveidotu logo Jūrmalas pieteikumam konkursā par “Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027” statusa iegūšanu, kā arī veicinātu iedzīvotāju iesaisti pieteikuma gatavošanā, Jūrmalas pilsētas dome izsludina publisku logo skiču konkursu.

trešdiena, 17.februāris, 2021
image
Izsludina pieteikšanos amatnieku tirdzniecības vietām pavasara/vasaras sezonai

Jūrmalas pilsētas dome informē, ka no 12.februāra līdz 12.martam tiek pieņemti iesniegumi atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecībai ar pašu izgatavotiem mākslas un amatniecības priekšmetiem un rūpnieciski ražotiem suvenīriem ar Jūrmalas vai Latvijas tematiku pavasara/vasaras sezonā no š.g. 15. aprīļa līdz 31. oktobrim.

ceturtdiena, 4.februāris, 2021
image
Aicina pieteikties līdzfinansējumam kultūras pieminekļu atjaunošanai

Jūrmalas pilsētas pašvaldība izsludinājusi konkursu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu atjaunošanai un saglabāšanai. Līdzfinansējumam var pieteikties līdz 2021. gada 19. martam. 

trešdiena, 6.janvāris, 2021
Visi jaunumi
NOTIKUMU KALENDĀRS
marts 2021