image
Pašvaldības un iestāžu darbs ārkārtējā situācijā (informācija aktualizēta 27.05.)

Saistībā ar Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju COVID-19 pandēmijas dēļ apmeklētāju apkalpošana Jūrmalas pilsētas domē un iestādēs notiek attālināti – telefoniski, ar e-pasta starpniecību vai izmantojot elektronisko adresi oficiālai saziņai ar valsts un pašvaldības iestādēm pakalpojumu saņemšanai.

otrdiena, 17.marts, 2020
image
No 1. aprīļa iebraukšanai Jūrmalā nepieciešama caurlaide

No 1. aprīļa atsācies periods, kad iebraukšanai Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā nepieciešama caurlaide. Aicinām jūrmalniekus pārliecināties par to, vai transportlīdzeklim ir automātiski reģistrēta caurlaide, un nekavējoties iesniegt pieteikumu, ja caurlaide nepienākas automātiski.

otrdiena, 31.marts, 2020
image
Pasaulslavenais operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko izpildīs Maestro Raimonda Paula melodijas

Sestdien, 6. jūnijā, plkst. 21.20 LTV1, LR3 Klasika un LSM.LV  tiešraidē skatītāji varēs vērot vēl nebijušu Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncertu. Pirmo reizi uz vienas skatuves satiksies divi Jūrmalas Goda zīmes kavalieri – pasaulē slavenākais latviešu tenors Aleksandrs Antoņenko un maestro Raimonds Pauls.

ceturtdiena, 28.maijs, 2020
image
Jūrmalas pilsētas pludmales gatavas peldsezonai

Gatavojoties vasarai, Jūrmalas pilsētas 24 kilometrus garā pludmale ir labiekārtota atpūtai – izvietoti pludmales soli, atkritumu tvertnes un labierīcības, darbu sākušas vairākas kafejnīcas jūras krastā. Intensīvākā režīmā pludmalēs darbu turpina Glābšanas dienests, kas atpūtniekus aicina ievērot noteiktās drošības prasības un noteikumus.

trešdiena, 27.maijs, 2020
image
Piesakies līdzfinansējuma konkursam “Atbalsts ieguldījumiem uzņēmējdarbības attīstībai Jūrmalas pilsētā” otrajā uzsaukumā

Jūrmalas pilsētas dome aicina uzņēmējus pieteikties līdzfinansējumam inovatīvu un radošu tūrisma aktivitāšu īstenošanai.

piektdiena, 22.maijs, 2020
image
Apmeklētājiem atvērts Majoru sporta laukums un pilsētas stadions Slokā

Atbilstīgi valdības pieņemtajiem lēmumiem par sporta norises vietām, no 12. maija iedzīvotājiem aktīvai atpūtai ir pieejams Majoru sporta laukums un Jūrmalas pilsētas stadions “Sloka”.

trešdiena, 13.maijs, 2020
image
Kā saņemt atbalstu ārkārtas situācijā

Jūrmalas pilsētas dome 27.martā ārkārtas sēdē apstiprināja atbalsta pasākumus pilsētas iedzīvotājiem, kurus ietekmējušas ārkārtas situācijas radītās sekas. Prioritāte ir nodrošināt atbalstu tām iedzīvotāju grupām, kuras ir maznodrošinātas, trūcīgas vai atrodas riska grupā vai krīzes situācijā.

ceturtdiena, 23.aprīlis, 2020
image
Jūrmalas dome piešķir nomas maksas atvieglojumus uzņēmējiem

Lai mazinātu Covid-19 ierobežojošo pasākumu negatīvo ietekmi uz uzņēmējdarbību, Jūrmalas pilsētas domes deputāti 23. aprīļa sēdē nolēma pilnībā vai daļēji atbrīvot no nomas maksas ēdināšanas pakalpojuma sniedzējus skolās un uzņēmējus, kuriem ir noslēgti nekustamā īpašuma vai zemes nomas nomas līgumi ar Jūrmalas pilsētas domi.

ceturtdiena, 23.aprīlis, 2020
image
Pagarina Teritorijas plānojuma redakcijas publisko apspriešanu

Par ārkārtas situācijas laiku tiek pagarināta Jūrmalas pilsētas Teritorijas plānojuma pirmās redakcijas un Vides pārskata projekta publiskā apspriešana.

trešdiena, 25.marts, 2020
image
Vēl var pieteikties līdzfinansējumam kultūras pieminekļu saglabāšanai

Izsludināta papildu pieteikšanās pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu saglabāšanai un atjaunošanai. Līdzfinansējuma saņemšanai var pieteikties ēku Jomas ielā un to ēku īpašnieki, kurās tiek rīkoti pašvaldības atbalstīti pasākumi.

trešdiena, 6.maijs, 2020
Visi jaunumi
NOTIKUMU KALENDĀRS
maijs 2020