• Kopīgi radīsim svētku noskaņu pilsētā!

    Jūrmalas pilsētas dome ir izsludinājusi ikgadējo konkursu “Skaistākais Ziemassvētku noformējums”. Konkursa mērķis ir veicināt Jūrmalas pilsētā Ziemassvētku noskaņas un svētkiem atbilstīga dekorējuma izvietošanu uz pilsētas ēku fasādēm, skatlogos, laukumos un sabiedrisko ēku iekštelpās, kā arī motivēt iedzīvotājus, uzņēmējus un iestādes piedalīties svētku noskaņas radīšanā, kopīgi veidojot vizuāli pievilcīgu un Jūrmalai raksturīgu pilsētvidi Ziemassvētku noskaņās.

    otrdiena, 27.novembris, 2018
image
Autobusi kursēs biežāk, būs papildu reisi

No 17. decembra vairākos Jūrmalas pilsētas maršrutos autobusi kursēs biežāk, lai nodrošinātu jūrmalniekiem un pilsētas viesiem sabiedriskā transporta pieejamību. Daži autobusu reisi tiks pielāgoti vilcienu kursēšanas grafikam.

pirmdiena, 10.decembris, 2018
image
Nevalstisko organizāciju pārstāvjus aicina apgūt jaunas prasmes

11. decembrī plkst.17.00 Jūrmalas centrālajā bibliotēkā Strēlnieku prospektā 30 notiks seminārs, kuru vadīs Rasma Pīpiķe, speciāliste ar lielu pieredzi darbā nevalstiskajā sektorā. Semināru aicināti apmeklēt Jūrmalas biedrību un nodibinājumu pārstāvji, kā arī individuāli aktīvisti.

piektdiena, 30.novembris, 2018
image
Jūrmalā noteikts aizliegums atrasties uz ūdenstilpju ledus

Iedzīvotāju drošībai no 5.decembra Jūrmalas pilsētas pašvaldība noteikusi paaugstinātas ledus bīstamības periodu, atsevišķās vietās noteikts aizliegums atrasties uz ūdenstilpju ledus

ceturtdiena, 6.decembris, 2018
image
Aicina uz semināru par jauniešu vecumposma īpatnībām

17.decembrī Jūrmalas Centrālajā bibliotēkā notiks seminārs “Pusaudzis...Emocijas…Ģimene”, uz kuru aicināti pedagogi, speciālisti darbā ar pusaudžiem, pusaudžu vecāki un citi interesenti.

otrdiena, 4.decembris, 2018
image
Starppilsētu NVO konferencē diskutēs par iedzīvotāju iesaisti

18.decembrī Dubultu kultūras kvartālā Jūrmalas Centrālajā bibliotēkā notiks nevalstisko organizāciju konference "Jūrmalnieks Jūrmalā Jūrmalai", ko organizē Sabiedrības integrācijas nodaļa sadarbībā ar Zemgales NVO centru un biedrību "RA.DU".

ceturtdiena, 6.decembris, 2018
image
Aicina balsot par “Skatītāju simpātiju balvu par spilgtāko kultūras pasākumu Jūrmalā”

Līdz 2019. gada 15. janvārim var pieteikt pretendentus skatītāju simpātiju balvai konkursā “Gada balva kultūrā”, izvēloties kādu no sev tīkamākajiem Jūrmalā 2018. gadā notikušajiem pasākumiem.

ceturtdiena, 22.novembris, 2018
image
Pašvaldība aicina pieteikt projektus līdzfinansējuma saņemšanai

Jūrmalas pilsētas pašvaldība izsludina iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursus un aicina pieteikties pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai projektu īstenošanai dažādās jomās.

pirmdiena, 3.decembris, 2018
image
Jūrmalā atklāts lielākais ziemas Gaismas parks Latvijā

Sestdien Jūrmalā, Dzintaru mežaparkā atklāts Gaismas parks. Parkā dažādos gaismas dekoros, skulptūrās jau otro gadu iemirdzas tūkstošiem LED gaismiņu. Gaismas parks apmeklētājiem atvērts katru dienu līdz plkst.22.00, un ieeja tajā ir bez maksas.

pirmdiena, 3.decembris, 2018
image
Dzintaru koncertzāle aicina uz kārtējo Ziemassvētku festivālu

Jau ceturto gadu no 15. decembra līdz 7. janvārim Dzintaru koncertzālē norisināsies krāšņs Ziemassvētku festivāls. 

piektdiena, 30.novembris, 2018
image
Veselības dienas – visiem jūrmalniekiem

Lai mudinātu pieaugušos un bērnus pievērsties veselīgākam dzīvesveidam, izglītotu par sirds un asinsvadu saslimšanas riskiem un profilaktiskajiem pasākumiem, aicinām Jūrmalas iedzīvotājus uz Veselības dienām Jūrmalā.

otrdiena, 27.novembris, 2018
image
Fotostudija “Aspazija” ar vērienīgu izstādi svin pirmo desmitgadi

No 7. decembra līdz pat gada beigām Jūrmalas pilsētas muzejā skatāma plaša fotostudijas “Aspazija” dalībnieku darbu izstāde “Atskaties. Apstājies. Ej!”, ar kuru studija atzīmēs savu 10 gadu jubileju. 

ceturtdiena, 29.novembris, 2018
image
Aicina uz bezmaksas sporta nodarbībām

Jūrmalas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem bez maksas pieejamas jogas, ielu vingrošanas, nūjošanas nodarbības un citas fiziskas aktivitātes.

piektdiena, 30.novembris, 2018
Visi jaunumi
IESAKĀM APMEKLĒT
Citi pasākumi
NOTIKUMU KALENDĀRS
decembris 2018