• Piesakiet pretendentus Jūrmalas pilsētas apbalvojumiem!

    Jūrmalas dome aicina izvirzīt pretendentus Jūrmalas pilsētas augstākā apbalvojuma – Goda zīmes – piešķiršanai. Tāpat pretendentus var pieteikt Apbalvojumam par mūža ieguldījumu, kā arī Goda raksta piešķiršanai. Apbalvojumiem var pieteikt no 14. septembra līdz 30. oktobrim.

    ceturtdiena, 10.septembris, 2020
  • Esiet aktīvi, iesaistieties pilsētas attīstības programmas izstrādē!

    Jūrmalas pilsētas dome ir uzsākusi Jūrmalas pilsētas attīstības programmas 2023.–2029. gadam izstrādi un aicina iedzīvotājus un uzņēmējus iesaistīties izstrādes procesā.

    ceturtdiena, 8.oktobris, 2020
image
Piesakiet pretendentus Jūrmalas pilsētas Sabiedriskā labuma balvai!

Šodien, 30.oktobrī, vēl pēdējo dienu var pieteikt pretendentus Sabiedriskā labuma balvai.

trešdiena, 23.septembris, 2020
image
Attālināto mācību laikā Jūrmalas skolēni saņems pārtikas pakas

Jūrmalas pilsētas pašvaldība visiem skolēniem, kuri mācās attālināti, piešķirs pārtikas pakas, – deputāti nolēma šodien, 29. oktobrī, domes sēdē.

ceturtdiena, 29.oktobris, 2020
image
Uzsāks teātra ēkas pārbūvi

Jūrmalas pašvaldība atjaunos Jūrmalas teātra ēku Muižas ielā 7. Šim mērķim pašvaldība piesaistījusi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.

ceturtdiena, 29.oktobris, 2020
image
Jūrmala startēs titula “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” iegūšanai

Jūrmalas pilsēta gatavos pieteikumu Eiropas kultūras galvaspilsētas nosaukuma iegūšanai 2027. gadā, – 29. oktobra sēdē nolēma Jūrmalas domes deputāti. 

ceturtdiena, 29.oktobris, 2020
image
Jūrmalas pilsētas domes oktobra sēdes lēmumi

Jūrmalas domes 29. oktobra sēdē tika skatīti vairāk nekā 120 jautājumi: apstiprināti grozījumi lēmumos par pašvaldības dalību projektu konkursos ārējā finansējuma piesaistei, veikti grozījumi izglītības iestāžu nolikumos, pieņemti lēmumi saistībā ar teritorijas plānojumu, par dzīvojamo telpu īri, dzīvokļu īpašumu izsolēm un citi.

ceturtdiena, 29.oktobris, 2020
image
Covid-19. Kādi ierobežojumi šobrīd spēkā?

Turpinot ierobežot straujo Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā, sejas maskas jālieto plašāk, noteikti stingrāki pulcēšanās ierobežojumi gan privātos, gan publiskos pasākumos.

trešdiena, 28.oktobris, 2020
image
Tapuši divi jauni Jūrmalu raksturojoši vides objekti

Jūrmalas pilsētvidē uzstādīti divi jauni vides objekti, kas “stāsta” par Jūrmalai piederīgo un saista ar augstvērtīgu māksliniecisko izpildījumu. Tēlnieka Kristapa Gulbja vides objekts “Jūrmalas baltā kaija” un SIA “DJA” vides objekts “Čiekurs” tika atzinīgi novērtēti 2019.gada nogalē notikušajā metu konkursā “Mākslinieciski augstvērtīga vides objekta izveide Jūrmalā”.

trešdiena, 28.oktobris, 2020
image
Aicinām balsot par Jūrmalu konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”

Sācies iedzīvotāju balsojums konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”. Iepazīties ar pašvaldībās paveikto un balsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību var vietnē www.vietagimenei.lv līdz 12. novembrim.

trešdiena, 14.oktobris, 2020
image
Savāktās rudens lapas izvedīs bez maksas

Lai atbalstītu iedzīvotājus īpašumu sakopšanā, Jūrmalas pilsētas pašvaldība nodrošinās iespēju bez maksas nodot savāktās, nobirušās lapas. Pieteikšana – sākot no 19.oktobra.

trešdiena, 23.septembris, 2020
image
Jūrmalas pilsētas pašvaldībā iedzīvotājus apkalpo pēc iepriekšēja pieraksta un attālināti

Jūrmalas pilsētas dome informē, ka epidemioloģiskās drošības nolūkā Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai apmeklētāju apkalpošana no ceturtdienas, 8. oktobra, notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta vai attālināti, sniedzot konsultācijas telefoniski vai ar e-pasta starpniecību.

ceturtdiena, 8.oktobris, 2020
image
Kā saņemt Jūrmalas iedzīvotāja karti COVID-19 laikā?

Laikā, kad Jūrmalas apmeklētāju apkalpošanas centri ir slēgti, Jūrmalas iedzīvotāja karti var saņemt attālināti, uz Jūrmalas pilsētas domes elektroniskā pasta adresi pasts@jurmala.lv nosūtot aizpildītu un parakstītu pieteikumu .

piektdiena, 9.oktobris, 2020
Visi jaunumi
NOTIKUMU KALENDĀRS
oktobris 2020