• Jūrmalā sākti ielu, ceļu un iekškvartālu remontdarbi

    Atsākoties būvniecības sezonai, pilsētā tiks uzsākti ielu un ceļu remontdarbi vairāk nekā 40 vietās. Kopumā šogad pašvaldība ielu un ceļu atjaunošanā, daudzdzīvokļu namu iekšpagalmu sakārtošanā paredzējusi ieguldīt 6,96 miljonus eiro.

    trešdiena, 14.aprīlis, 2021
image
No 1.aprīļa par iebraukšanu Jūrmalā jāmaksā; ar skaidru naudu Priedainē un Vaivaros norēķināties nevar

Atsācies periods, kad par iebraukšanu Jūrmalā jāmaksā nodeva 2 eiro apmērā. Šogad caurlaižu automātos pie iebraukšanas Jūrmalā Priedainē un Vaivaros ar skaidru naudu norēķināties vairs nevar – tajos iespējams maksāt tikai ar karti vai bezkontakta maksājumu līdzekļiem (mobilo tālruni, aproci, viedpulksteni u.tml.).

pirmdiena, 29.marts, 2021
image
“Aspazijas māja” aicina ekspedīcijā “Kaķiem pa pēdām”

Muzejs “Aspazijas māja” aicina lielus un mazus pētniekus laikā no 19. aprīļa līdz 4. maijam piedalīties ekspedīcijā “Kaķiem pa pēdām”. Maršrutā, kas vijas caur Majoriem un Dubultiem, ekspedīcijas dalībniekiem ar kartes palīdzību pilsētvidē jāatrod vienpadsmit kaķi.

pirmdiena, 19.aprīlis, 2021
image
Kauguros iespējami siltumenerģijas pārvades sistēmas traucējumi

SIA “ Jūrmalas siltums” informē , ka saistībā ar Kohēzijas fonda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.3.1. specifiskā atbalsta mērķim “Veicināt energoefektivitāti un vietējo AER izmantošanu centralizētajā siltumapgādē projekta ieveros realizējamo siltumtrašu rekonstrukcijas darbiem no 2021.gada 21.aprīļa  līdz 2021.gada 24.aprīlim Kauguru siltumapgādes rajonā iespējami siltumenerģijas pārvades sistēmas traucējumi.

pirmdiena, 19.aprīlis, 2021
image
Kauguru rotācijas aplī uz laiku satiksme tiks organizēta pa brauktuves iekšējo malu

No pirmdienas, 19. aprīļa, līdz 11. maijam rotācijas aplī Kauguros posmā starp Mazo Nometņu ielu un Talsu šoseju satiksmei būs slēgta brauktuves ārējā josla, norobežojot to ar vadstatņiem. Satiksme tiks organizēta pa brauktuves iekšējo joslu.

ceturtdiena, 15.aprīlis, 2021
image
Iedzīvotāju apkalpošana attālināti – pa tālruni un e-pastā

Jūrmalas pilsētas domē un tās iestādēs apmeklētāju apkalpošana notiek attālināti, sniedzot konsultācijas telefoniski vai ar e-pasta starpniecību.

ceturtdiena, 8.oktobris, 2020
image
Aktuālā informācija saistībā ar Covid-19

Ministru kabinets ceturtdien, 1. aprīlī, precizēja Covid-19 saslimstības ierobežošanai nepieciešamos noteikumus, kādi būs spēkā no 7. aprīļa pēc ārkārtējās situācijas beigām.  Lai mazinātu Covid-19 pandēmijas izplatību, joprojām aicinām ikvienu jūrmalnieku ievērot piesardzības pasākumus, kas aizvien vērsti uz to, lai ikviens no mums satiktu pēc iespējas mazāk citu cilvēku ārpus savas mājsaimniecības.

pirmdiena, 5.aprīlis, 2021
image
Jūrmalā aprīlī un maijā būs Spodrības mēnesis

No 12. aprīļa līdz 14. maijam Jūrmalas pilsētas pašvaldība rīko Spodrības mēnesi, kura laikā iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas nodot gan lielgabarīta atkritumus, gan arī bioloģiski noārdāmos atkritumus – savāktās lapas, zāli. Atkritumu izvešana iepriekš jāpiesaka – pieteikšana no 12. aprīļa līdz 23. aprīlim.

pirmdiena, 29.marts, 2021
image
Jauniešus aicina uz tiešsaistes nodarbību par mentālo veselību

Ceturtdien, 22. aprīlī, plkst. 18.00 notiks projekta "Kas slēpjas aiz “normāli” trešā  nodarbība “Dusmas, kauns un vainas izjūta. Kāda blusa Tev ir iekodusi?”, kuru vadīs RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas rezidents-psihoterapeits Romāns Beskrovnijs.

trešdiena, 14.aprīlis, 2021
image
Atklāta pieteikšanās izstādēm Jūrmalas pilsētas muzejā

Jūrmalas pilsētas muzejs aicina māksliniekus un kuratorus līdz 2021. gada 30. maijam pieteikt izstādes 2023. gadam.

pirmdiena, 12.aprīlis, 2021
image
Sākas 6 semināru cikls piejūras teritoriju tūrisma uzņēmējiem

Pirms aktīvās tūrisma sezonas sākuma 20. aprīlī notiks pirmais no sešiem apmācību semināriem tūrismā iesaistītiem uzņēmējiem un tūrisma veicināšanā iesaistīto pašvaldību un citu organizāciju darbiniekiem Latvijas piejūras teritorijās.

otrdiena, 13.aprīlis, 2021
image
Aicina iesniegt jaunatnes iniciatīvas projektus mācību motivācijas palielināšanai

Jūrmalas pilsētas dome aicina biedrības/nodibinājumus, kas veic darbu ar jaunatni, iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus mācību priekšlaicīgas pārtraukšanas mazināšanai. 

otrdiena, 30.marts, 2021
image
Izsludināta atkārtota pieteikšanās uz brīvajām amatnieku tirdzniecības vietām pavasara/vasaras sezonai

Jūrmalas pilsētas dome informē, ka no 1.aprīļa līdz 24.aprīlim tiek pieņemti iesniegumi atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecībai ar pašu izgatavotiem mākslas un amatniecības priekšmetiem un rūpnieciski ražotiem suvenīriem ar Jūrmalas vai Latvijas tematiku pavasara/vasaras sezonā no š.g. 25.maija līdz 31. oktobrim.

otrdiena, 30.marts, 2021
image
Aicinām uzņēmējus pieteikties darbam Jūrmalas uzņēmēju konsultatīvajā padomē

Līdz  4. jūnijam pagarināts pieteikumu pieņemšanas termiņš Jūrmalas uzņēmēju konsultatīvās padomes sastāva veidošanai.

pirmdiena, 29.marts, 2021
image
Ķemeru iedzīvotāji aicināti izvēlēties vides objektam piemērotāko vietu

Atsaucoties iedzīvotāju ierosinājumam Ķemeros izveidot vides objektu, kas saistīts ar nostāstiem par Ķemeru apvidu, Jūrmalas pašvaldība organizēs metu konkursu skulptūras “Ķemeru Anniņa” izveidei un aicina iedzīvotājus balsot par piemērotāko vietu objekta uzstādīšanai.

pirmdiena, 22.marts, 2021
image
Jūrmala senioriem un skolēniem izmaksā īpašus pabalstus ārkārtējā situācijā

No 10.marta jūrmalnieki aicināti iesniegt iesniegumus īpašo Covid-19 pabalstu saņemšanai Jūrmalā deklarēto skolēnu ģimenēm un pilsētas pensionāriem. Skolēniem paredzēts 100 eiro pabalsts, pensionāriem – papildus vēl 50 eiro medicīnas izdevumiem pie jau esošā 100 eiro pabalsta.

trešdiena, 10.marts, 2021
Visi jaunumi
NOTIKUMU KALENDĀRS
aprīlis 2021