Piesakiet pretendentus Jūrmalas pilsētas apbalvojumiem!
Publicēts: ceturtdiena, 10.septembris, 2020
Kategorija: Pašvaldība

Jūrmalas dome aicina izvirzīt pretendentus Jūrmalas pilsētas augstākā apbalvojuma – Goda zīmes – piešķiršanai. Tāpat pretendentus var pieteikt Apbalvojumam par mūža ieguldījumu, kā arī Goda raksta piešķiršanai. Apbalvojumiem var pieteikt no 14. septembra līdz 30. oktobrim.

image

Goda zīme

Goda zīmi piešķir kopā ar titulu “Goda jūrmalnieks” par ieguldījumu Jūrmalas attīstībā un kūrortpilsētas vārda popularizēšanā. To var piešķirt par īpašiem nopelniem izglītības, kultūras, tautsaimniecības, veselības aprūpes, sabiedriskās darbības, sporta vai citā jomā. Kopā ar Goda zīmi piešķir 5000 eiro naudas balvu.

 

Par mūža ieguldījumu

Apbalvojumu par mūža ieguldījumu piešķir par ilggadējiem nopelniem un mūža ieguldījumu tautsaimniecībā, veselības aizsardzībā, kultūrā, izglītībā, zinātnē, sociālajā aprūpē, uzņēmējdarbībā, sportā, sabiedriskajā darbībā un citiem īpašiem nopelniem. Kopā ar Apbalvojumu par mūža ieguldījumu piešķir naudas balvu 1000 eiro apmērā.

 

Goda raksti

Goda rakstu piešķir par nopelniem un ieguldījumu tautsaimniecībā, veselības aizsardzībā, kultūrā, izglītībā, zinātnē, sociālajā aprūpē, uzņēmējdarbībā, sportā, sabiedriskajā darbībā un par citiem īpašiem nopelniem. Kopā ar Goda rakstu piešķir naudas balvu 500 eiro apmērā.

 

Kā pieteikt pretendentus apbalvojumiem?

Pretendentus apbalvojumiem var pieteikt: nevalstiskās organizācijas, valsts un pašvaldību iestādes, profesionālās asociācijas; ne mazāk kā piecu pilngadīgu cilvēku grupa; juridiskas personas; citu Jūrmalas pilsētas pašvaldības konkursu komisiju vadītāji, domes deputāti un struktūrvienību vadītāji.

 

Pieteikumā jānorāda informācija par apbalvojumam izvirzīto pretendentu un pamatojums par pretendenta ieguldījumu. Apbalvojuma nolikums un pieteikuma anketa pieejama šeit.

 

Kur iesniegt pieteikumu?

Parakstītu pieteikuma anketu apbalvojuma piešķiršanai var iesniegt:

  • nosūtot pa pastu Jūrmalas pilsētas domei Jomas ielā 1/5, Jūrmalā, LV-2015;
  • personīgi Jūrmalas pilsētas domes apmeklētāju apkalpošanas centros Jomas ielā 1/5, Raiņa ielā 110 vai Tukuma ielā 30;
  • parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot uz e-pasta adresi apbalvojumi@jurmala.lv ar norādi “Apbalvojumu piešķiršanas komisijai”.

 

Šogad, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, svinīgais pasākums Dzintaru koncertzālē nenotiks. Apbalvojumus novembrī pasniegs individuāli. 

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2021
PILSĒTAS KARTE