No 1. aprīļa atsāksies periods, kad iebraukšanai Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā nepieciešama caurlaide.

Aicinām jūrmalniekus būt rūpīgiem un pārliecināties par to, vai transportlīdzeklim ir automātiski reģistrēta caurlaide, un laikus iesniegt pieteikumu, ja caurlaide nepienākas automātiski. Par iebraukšanu Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā bez noformētas caurlaides tiek piemērots sods 50 eiro apmērā.

Pašvaldība vērš uzmanību, ka jūrmalniekiem vai Jūrmalā strādājošajiem, kuriem pienākas caurlaides maksas atvieglojums vai atbrīvojums, caurlaide bija  jānoformē līdz 22. martam, lai tā būtu spēkā 1. aprīlī.

 

Caurlaides tiek reģistrētas pēc pieteikuma apstiprināšanas un nodevas vai maksas pakalpojuma apmaksas, un tas notiek aptuveni piecu darba dienu laikā. 

 

Pieteikumu caurlaides saņemšanai var iesniegt no 1. marta interneta vietnē www.epakalpojumi.jurmala.lv vai kādā no Jūrmalas pilsētas domes Apmeklētāju apkalpošanas centriem.

 

No 1. marta var pieteikt caurlaidi ar nodevas atbrīvojumu vai atvieglojumu, kā arī iegādāties www.epakalpojumi.jurmala.lv caurlaidi par pilnu maksu. Lai caurlaide būtu spēkā 1. aprīlī, tā bija jānoformē līdz 22. martam!

 

No 15. marta visiem jūrmalniekiem jāpārliecinās par automātiski izveidotās bezmaksas caurlaides derīgumu!

 

Automātisko caurlaižu piešķiršanas kārtība šogad nemainās  – Jūrmalā deklarēto iedzīvotāju un nekustamā īpašuma īpašnieku (fizisko personu) transportlīdzekļiem, kas Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD) reģistrēti šo iedzīvotāju īpašumā vai turējumā, caurlaides bez maksas un bez pieteikuma tiks reģistrētas automātiski.

 

Arī juridisko personu, kuru juridiskā adrese ir Jūrmalā, CSDD reģistrētiem īpašumā un turējumā esošiem transportlīdzekļiem caurlaides tiks piešķirtas automātiski un bez maksas. Visos citos gadījumos caurlaides saņemšanai ir jāiesniedz pieteikums!

 

Par automātiskās caurlaides reģistrāciju caurlaižu kontroles sistēmā var pārliecināties vietnes sadaļā “Pārbaudīt caurlaides derīgumu”, ievadot transportlīdzekļa reģistrācijas numuru un reģistrācijas apliecības numuru.