“Jūrmalas siltums” plāno samazināt tarifu
Publicēts: trešdiena, 1.jūlijs, 2020
Kategorija: Sabiedrība
Autors: SIA “Jūrmalas siltums"

Pirms dažiem gadiem uzsāktie attīstības projekti pilsētas centralizētās siltumapgādes uzņēmumam SIA “Jūrmalas siltums” ir devuši iespēju šogad pārskatīt siltumenerģijas tarifu. No nākamā gada siltumenerģijas tarifu plānots samazināt par 6,45%.

image

Jūlijā uzņēmums plāno Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā iesniegt jaunu tarifa projektu, kas varētu stāties spēkā 2021. gada 1. janvārī.

SIA “Jūrmalas siltums” valdes priekšsēdētājs Valdis Vītoliņš norāda, ka katlumāju rekonstrukcijas un jaunas, ar šķeldu kurināmas katlumājas būvniecības projektu realizācija ir ne tikai uzņēmuma ieguldījums valsts energoefektivitātes un noteikto atjaunojamo energoresursu mērķu sasniegšanā, bet arī būtisks ieguvums uzņēmuma klientiem, jo par siltumenerģiju būs jāmaksā mazāk. Saskaņā ar sagatavoto tarifa projektu siltumenerģijas tarifu plānots samazināt par 6,45%.

 

Izvērtējot vairāku SIA “Jūrmalas siltums” katlumāju darbības rādītājus, 2018. gadā tika pieņemts lēmums veikt katlumāju rekonstrukciju un energoefektivitātes paaugstināšanas projektus. Ir pabeigta katlumājas rekonstrukcija Kauguros, Lībiešu ielā, un šķeldas katlumājas būvniecība Dubultos; šogad plānots pabeigt rekonstruēt katlumāju Bulduros. Jaunu tehnoloģiju ieviešana ir ļāvusi uzņēmumam samazināt dabasgāzes patēriņu siltumenerģijas ražošanai, kā arī palielināt atjaunojamā energoresursa – šķeldas – īpatsvaru kurināmā bilancē.

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE