Sports un aktīvā atpūta

Sešpadsmit Jāņa Roviča Boksa kluba audzēkņi no 26. līdz 29. augustam uzturējās Daugavpilī, startējot gan Latvijas čempionātā, gan Starptautiskajā brāļu Purvinsku piemiņas turnīrā.

Šogad Latvijas čempionāts notika agrāk, nekā ierasts, medaļas tika izcīnītas kadetu vecuma grupā, junioru un pieaugušo (Elites) grupā.

Bokseris Riekstiņš
Latvijas čempions boksā smagajā svarā Daniels Riekstiņš (no kreisās) ar treneri Jāni Naumovu.

Jāņa Roviča Boksa kluba audzēkņi Elites grupā izcīnīja divas zelta medaļas: Vilnis Antonovs svara kategorijā līdz 57 kg un Daniels Riekstiņš, kurš nepārspējams bija supersmagsvaros (virs 92 kg). Finālā tika uzvarēts daugavpilietis Igors Vasiļjevs. 2. vietu izcīnīja Zigurds Krauklis (līdz 60 kg), 3. vietu – Ahmads Hasabs (līdz 63,5 kg), Normunds Zunde (līdz 75 kg) un Dmitrijs Krupiņins (līdz 80 kg).

Junioru vecuma grupā 1. vietu ieguva Kitija Zārberga (līdz 63 kg). Jūrmalniece startēja pie divus gadus vecākām meitenēm. Kitija jūlijā Eiropas čempionātā Gruzijā (Tbilisi) izcīnīja piekto vietu. Starptautiskā turnīrā Ukrainā (Kuti), kas norisinājās augustā, tika iegūta 1. vieta. Kadetu vecuma grupā 2. vietu izcīnīja Denis Davidovs (līdz 50 kg), 3. vietu – Jegors Cuprovs (līdz 52 kg), Oskars Stepko (līdz 57 kg), Ņikita Medvedevs (virs 80 kg).

Bokseris Lubgāns
Starptautiskā brāļu Purvinsku piemiņas turnīra jauniešiem pirmās vietas ieguvējs Miķelis Lubgāns.

Vienlaikus Latvijas čempionāta laikā norisinājās Starptautiskais brāļu Purvinsku piemiņas turnīrs jauniešiem. Pirmās vietas ieguva Grāfs Putrašēvics, Mareks Krauklis, Miķelis Lubgāns. Otro vietu izcīnīja Patriks Bahta.

Jūrmalas komandu sacensībām sagatavoja treneri Jānis Naumovs un Voldemārs Šperliņš.