Sports un aktīvā atpūta
Florbolisti

Aizvadot spraigas izslēgšanas turnīra spēles sērijā līdz divām uzvarām, florbola klubs “Jūrmala” ar 7:6 un 6:5 pārspējis 2.līgas regulārās sezonas uzvarētājus “Rēzeknes BJSS” un iekļuvis pusfinālā.

Pirmajā spēlē Bulduru Dārzkopības vidusskolas sporta zālē jūrmalnieki uzņēma viesus no Rēzeknes, kur punkts punktā tika aizvadīta spraiga cīņa. Lielāko pārsvaru jūrmalnieki ieguva septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām, kad Bruno Jānis Ritums pēc Emīla Berķa piespēles panāca rezultāta pārsvaru 7:4. Tas gan vēl negarantēja mierīgu mača noslēgumu, jo nepilnas trīs minūtes līdz spēles beigām rēzeknieši samazināja vārtu starpību līdz minimumam – 7:6. Atlikušajā laikā jūrmalnieki spēja izturēt viesu spiedienu un spēli pabeigt ar pozitīvu iznākumu. Jūrmalnieku rindās lielisku spēli aizvadīja šīs sezonas rezultatīvākais spēlētājs Emīls Berķis, kuram 2 vārti un 3 piespēles, kā arī spēles labākā spēlētāja gods.

Atbildes spēlē Rēzeknē gandrīz 200 skatītāju klātbūtnē jūrmalnieki kontrolēja spēles gaitu un ne reizi neatradās iedzinējos. Taču neskatoties uz to, spriedze saglabājās visas spēles garumā. Nepilnas desmit minūtes līdz pamatlaika beigām Kārlis Dandzbergs pēc Maksima Černova piespēles, esot mazākumā, pirmo reizi spēlē panāca divu vārtu pārsvaru viesiem, ko gan jūmalniekiem neizdevās nosargāt, un spēles pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 5:5.

Papildlaika ceturtajā minūtē pēc Bruno Jāņa Rituma piespēles uzvaras vārtus guva Kārlis Augusts Lauva, kas nozīmēja “FK Jūrmala” uzvaru ceturtdaļfinala sērijā ar 2:0 un kvalificēšanos pusfinālam. Labākā spēlētāja gods tika pārliecinošajam pirmajam numuram vārtos – Igo Grundānam, kurš šajā spēlē spēja tikt galā ar 36 pretinieku metieniem, kā arī tikt pie rezultatīvas piespēles.

Nākamajās kārtas pirmajā izbraukuma spēlē FK “Jūrmala” tiksies ar FK “Tērvete” florbolistiem, kurus šosezon jūrmalniekiem vēl nav izdevies uzvarēt.  Pusfināla spēļu sērija tiks uzsākta 18. martā Irlavas sporta namā. Pretēji ceturtdaļfināla sērijai, kad panākumam bija nepieciešamas divas uzvaras, pusfinālā sērija aizritēs līdz kādas komandas trim panākumiem.