Sports un aktīvā atpūta
Junioru sp.kl. 1. komanda no kreisās uz labo: Marta Ločmele, Stefānija Belova, Renāte Erba, Linda Ieviņa, Anastasija Andžāne
Junioru sporta klases 1. komanda. No kreisās uz labo: Marta Ločmele, Stefānija Belova, Renāte Erba, Linda Ieviņa, Anastasija Andžāne

No 25. līdz 26. maijam norisinājās Tukuma pilsētas čempionāts mākslas vingrošanā “Baltijas Puķe 2024” un Tukuma pilsētas čempionāts grupu vingrojumos mākslas vingrošanā, kurā piedalījās arī Jūrmalas Sporta skolas mākslas vingrošanas nodaļas sportistes.

Sacensībās piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieces no Latvijas sporta skolām un klubiem - Liepājas Kompleksās Sporta Skolas, Rīgas Vingrošanas Skolas, Tukuma Sporta skolas, Jelgavas Bērnu Jauniešu Sporta skolas, Ķekavas Novada Sporta skolas, Daugavpils Sporta skolas, Mākslas Vingrošanas Kluba “Jugla” un Jūrmalas Sporta skolas.

Jūrmalas Sporta skolas Mākslas vingrošanas nodaļas labākie rezultāti

2. vietu izcīnīja Junioru sporta klases 2. komanda - Katrina Juškovska, Dace Ozoliņa, Katrina Girko, Elīna Una Kubinska, Nikoļa Sudņika.

3. vietu izcīnīja Junioru sporta klases 1. komanda - Stefānija Belova, Marta Ločmele, Renāte Erba, Anastasija Andžāne, Linda Ieviņa.

1. vietu 4. sporta klases A grupā izcīnīja Darja Zuravlova, Polina Kaupuža, Elza Kupriša, Nikola Kričuna, Poļina Gorelova, Varvara Gladkaja.

2. vietu 1. sporta klases B grupā izcīnīja Anna Meļņikova, Marija Meļņikova, Sofija Saričeva, Laura Lāce, Terēze Zālīte.

Treneres: Inga Jefimova, Natālija Maculeviča, Olga Timofejeva.

3. vietu 2. sporta klases A grupā izcīnīja Varvara Avanesova, Vasilisa Beļskiha, Petrova Uliana, Emīlija Rjabčikova, Anastasija Zankaveca.

3. vietu 1. sporta klasē 2016. dz. g. izcīnīja Viktorija Kulyk daudzcīņā un 3. vieta vingrojumā ar apli.

2. vietu 4. sporta klasē 2012. dz. g izcīnīja Anna Togunova vingrojumā ar bumbu.