Sports un aktīvā atpūta

8. janvārī Kauguros, Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta zālē jūrmalnieki gada pirmajā mājas spēlē uzņēma “Latgols juniori” handbolistus un ar 39:32 izcīnīja uzvaru.

Spēles sākuma daļā cīņa uz abu komandu vārtiem noritēja diezgan līdzīgi. Līdz pat 24.spēles minūtei abas komandas veiksmīgi realizēja metienus pa pretinieku vārtiem, kad divu minūšu noraidījumu un diskvalifikāciju saņēma vieskomandas spēlētājs E. Malahovs,  un tuvojoties pirmajā puslaika  izskaņai, jūrmalnieki jau bija iekrājuši piecu vārtu pārsvaru (19:14), ko nedaudz palielināja otrajā.

Rezultatīvākie “Jūrmalas Sports” komandā ar 9 realizētiem metieniem bija Uldis Zariņš un Alberts Gulbis, ‘’Latgols juniori’’ rindās 9 punktus guva Edijs Kušners.