Sports un aktīvā atpūta
Vorožeikins

Kluba “IPPON.LV” karatisti augustā-septembrī-oktobrī paspēja labi nostartēt Eiropas kadetu, junioru un U21 čempionātā (20.–22.08.), Budapest Open 2021 (11.–12.09.), Karate1 Premjerlīga (Maskava), Latvijas čempionātā (09.10.) un Polish Open 2021 (16.–17.10.) turnīros. Gandrīz no visiem turnīriem tika atvesti labi rezultāti.

Eiropas čempionātā Latvijas izlases sastāvā startēja Leonīds Vorožeikins (U16 -52 kg) un Marija Luīze Muižniece (U21 -55 kg). Medaļas izcīnīt neizdevās, bet starti bija ļoti labi.

Leonīds, kuram pāris dienas pirms turnīra palika 14 un viņš iekļuva Latvijas izlasē, pirmajā aplī uzvarēja pretinieku no Bulgārijas, bet otrajā piekāpās Turcijas pārstāvim. Diemžēl tuks izlidoja pusfinālā un neļāva mūsu sportistam pacīnīties par bronzu gandarījuma mačos.

Marija Luīze Muižniece pirmajā kārtā pārliecināti uzvarēja Islandes sportisti – 6:0. Otrajā cīņā Marijai pretī stājās  esošā Pasaules čempione no Francijas. Arī šo cīņu Marija uzvarēja skaistā stilā – 5:1. Trešajā kārtā mūsu sportiste, diemžēl piekāpās mājiniecei – Somijas sportiste uzvarēja 3:0 un Muižniece zaudēja cerību uz medaļām.

“Budapest Open 2021” turnīrs pulcēja vairāk nekā 1000 dalībniekus no 34 valstīm. Labi nostartēja Marija Luīze Muižniece – ļoti grūtos mačos tika izcīnīta bronza pieaugušo kategorijā un 5.vieta U21 kategorijā. Marijai šajā turnīrā bija 10 cīņas, kas liecina par ļoti augstu līmeni un konkurenci. Leonīds Vorožeikins un Gajane Arakeļane šajā turnīrā abi  piekapās otrajā aplī.

Karate1 Premier League (Maskava) turnīrā piedalās tikai spēcīgākie WKF reitinga sportisti. Marija Luīze Muižniece startēja kategorijā -55 kg un, diemžēl piekāpās Slovākijas sportistei pirmajā aplī.

Latvijas karatē čempionāts pulcēja stiprākos valsts karatistus. “IPPON.LV” jūrmalnieku rezultāti:
Marija Luīze Muižniece: 1.vieta (18+ gadi -55 kg). Pārliecinoši tika uzvarēta vairākkārtēja Eiropas un Pasaules medaļniece, kura ir Ukrainas pilsone, bet šobrīd trenējas Latvijā.
Gajane Arakeļane: 1.vieta
Leonīds Vorožeikins: 2.vieta

“Polish Open 2021” turnīrs pulcēja aptuveni 1900 dalībniekus no 31 valsts.

Leonīds Vorožeikins skaistā stilā uzvarēja četrus pretiniekus (no Ukrainas, Čehijas, Vācijas un Polijas) un iekļuva finālā. Mačā par zeltu mūsu sportists piekāpās, bet izcīnīja godpilno 2.vietu.

Marija Luīze Muižniece izcīnīja bronzas medaļu U21 -55 kg kategorijā, zaudējot Ungārijas sportistei, bet bija stirpāka par Slovākijas un Norvēģijas sportistēm.

Apsveicam karatistus ar panākumiem! Novēlam izturēt grūtos laikus un kļūt vēl stiprākiem! Vēlam veiksmi  Marijai Luīzei Muižniecei, kura jau pēc 4 nedēļām startēs Pasaules pieaugušo čempionātā!