Jūrmalas muzeji un izstāžu zāles ir atvērtas individuāliem apmeklētājiem.
Jūrmalas pilsētas muzeja (Tirgoņu ielā 29) pastāvīgā ekspozīcija vēsta par Jūrmalas kūrorta pirmsākumiem un attīstību. Ekspozīcija “Bērns kūrortā” fotogrāfijās, grāmatās, spēlēs un rotaļlietās pieaugušajiem rosina atmiņas par bērnību, bet mazākajiem apmeklētājiem ļauj izbaudīt pludmales priekus muzejā, būvējot smilšu pilis. Atvērta ir arī multimediālā ekspozīcija “Raiņa T Elpa. Plašums. Dziļums. Bezgalība” – satikšanās ar latviešu dižgaru Raini. Līdz 4. jūlijam muzejā norisinās arī divu mākslinieču izstādes – otrā stāva zālēs skatāma Ievas Maurītes darbu izstāde “Horizonti”, bet kamīnzālē – Karinē Paronjancas izstāde “Bio sistēmas”. Muzejs atvērts trešdienās–svētdienās plkst. 10.00–18.00.
Jūrmalas Brīvdabas muzejā (Tīklu ielā 1a) apmeklētājiem ir pieejama ne tikai āra teritorija, bet arī ekspozīciju telpas. Plašajā muzeja teritorijā apmeklētāji var apskatīt piekrastes zvejnieka sētu (19. gs. beigas) ar tai raksturīgajām ēkām, ekspozīcijās var aplūkot enkuru, zvejas laivu, virvju vīšanas piederumu kolekciju un ekspozīciju par laivu būves attīstību Rīgas jūras līča piekrastē. Brīvdabas muzejs apmeklējumiem atvērts otrdienās–svētdienās plkst. 10.00–18.00.
“Aspazijas mājā” (Zigfrīda Meierovica prospektā 20) Aspazijas dzīves un daiļrades lappuses var iepazīt pastāvīgajā interaktīvajā ekspozīcijā “Aspazija atgriežas Dubultos”, kā arī apskatīt vēsturisku interjera ekspozīciju. Līdz 30. jūnijam ģimenes ar bērniem var paspēt ieskatīties interaktīvajā izstādē “Saulains stūrītis”, kas bērnus saistošā veidā iepazīstina ar Aspazijas dzeju.
Aspazijas māja telpās vienlaikus var uzņemt septiņus viesus. Apmeklējumu var pieteikt iepriekš pa tālruni 67769445 vai e-pastā aspazijas.maja@jurmala.lv. Muzejs atvērts otrdienās–svētdienās plkst. 10.00–18.00.
Raiņa un Aspazijas vasarnīcā (Jāņa Pliekšāna ielā 5/7) skatāma pastāvīgā muzeja ekspozīcija “Es un Tu” un izstāde “Rainis un Aspazija Dailes teātrī”. Tikai līdz 3. jūlijam ir apskatāma izstāde “Andrejs Upīts, Jānis Akuraters, Rainis un jaunās Latvijas valsts kultūrpolitika”, kas vēsta par rakstnieku darbību “kultūras ministra lomā”. Muzejs atvērts otrdienās–sestdienās plkst. 10.00–17.00, trešdienās plkst. 12.00–19.00. Ieejas maksa 2 eiro; skolēniem, studentiem, pensionāriem 1 eiro. Ģimenes biļete 3 eiro.
Bulduru Izstāžu namā (Muižas ielā 6) līdz 30. jūnijam norisinās Viktora Kozera izstāde “Klucīši no skapjaugšas”. Izstāžu nama āra teritorijā var rīkot brīvdabas pašapkalpošanās fotosesijas pie mākslas objektiem. Izstāžu nams atvērts otrdienās–sestdienās plkst. 10.00–18.00.
Valda Buša darbnīcā (Muižas ielā 6) apskatāma mākslinieka Buša gleznu izstāde, savukārt izstāžu nama 1. stāvā atrodas digitālais stends, kas iepazīstina ar Valda Buša biogrāfiju un daiļradi. Darbnīca atvērta otrdienās–sestdienās plkst. 10.00–18.00.
Jūrmalas Kultūras centrs (Jomas ielā 35) līdz 6. jūlijam piedāvā apskatīt Daces Dēliņas-Lipskas gleznu izstādi “Sauceejas”. Izstāde apskatāma otrdienās–sestdienās plkst. 12.00–18.00.
Apmeklētājus uzņem Mākslas stacija “Dubulti” (Z. Meierovica prospektā 4), kur līdz septembrim atvērta Sarmītes Māliņas un Kristapa Kalna izstāde “Tūlīt”. Izstādes apskatāmas pirmdienās–svētdienās plkst. 9.00–18.30.
Ieeja Jūrmalas pilsētas muzejos – bez maksas, izņemot Raiņa un Aspazijas vasarnīcu.
Katrā iestādē, izvērtējot telpu platību un izvietojumu, ir noteikts maksimālais personu skaits, kas vienlaikus, ievērojot divu metru distanci, drīkst atrasties muzeja vai izstāžu zāles telpās. Apmeklētāji aicināti ievērot vispārējās epidemioloģiskās drošības prasības, katrā iestādē noteikto kārtību un respektēt darbinieku norādes.